Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Gniew Druidów: Pod pozorem dyplomacji - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

The Mask of Diplomacy - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Gniew Druidów znajdziecie dokładny opis przejścia głównego zadania fabularnego Pod pozorem dyplomacji (The Mask of Diplomacy).

Mając w ręku dowody spisku, Eivor i Barid muszą przekonać arcykróla, aby powściągnął swe ambicje związane z Północą, póki nie zostanie zdemaskowane prawdziwe zagrożenie.

Nagroda za wykonanie misji: 1 700 XP.

Wróć do Flanna (Report to Flann)

Pomimo tego, że Flann otrzymał wiadomość Barida, nie zamierza odpuścić i szykuje się do wymarszu - AC Valhalla Gniew Druidów: Pod pozorem dyplomacji - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Pomimo tego, że Flann otrzymał wiadomość Barida, nie zamierza odpuścić i szykuje się do wymarszu. Wasza rozmowa zostanie przerwana przez najazd wojsk Eogana.

Przetrwaj atak Eagona (Survive Eagon's attack)

Wybiegnijcie z namiotu króla i walczcie z oddziałami wroga, dopóki Eagon nie zarządzi odwrotu - AC Valhalla Gniew Druidów: Pod pozorem dyplomacji - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wybiegnijcie z namiotu króla i walczcie z oddziałami wroga, dopóki Eagon nie zarządzi odwrotu. W pewnym momencie będziecie musieli ruszyć na pomoc Flannowi i Ciarze.

Odnajdź Barida i porozmawiaj z nim (Find and speak to Barid)

W trakcie walki Barid odłączył się od grupy, ale znajdziecie go pod dużym drzewem, niestety w bardzo złym stanie - po chwili mężczyzna umrze - AC Valhalla Gniew Druidów: Pod pozorem dyplomacji - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W trakcie walki Barid odłączył się od grupy, ale znajdziecie go pod dużym drzewem, niestety w bardzo złym stanie - po chwili mężczyzna umrze. Po rozmowie z Flannem i Ciarą zadanie Pod pozorem dyplomacji dobiegnie końca, a w nagrodę otrzymacie 1 700 XP.