Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Gniew Druidów: Pod pozorem dyplomacji - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do AC Valhalla Gniew Druidów zawiera opis przejścia głównego zadania fabularnego Pod pozorem dyplomacji (The Mask of Diplomacy). To zadanie opiera się na walce. Musicie przetrwać atak przeprowadzony na Eagona.

Ostatnia aktualizacja: 31 marca 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Gniew Druidów znajdziecie dokładny opis przejścia głównego zadania fabularnego Pod pozorem dyplomacji (The Mask of Diplomacy).

Mając w ręku dowody spisku, Eivor i Barid muszą przekonać arcykróla, aby powściągnął swe ambicje związane z Północą, póki nie zostanie zdemaskowane prawdziwe zagrożenie.

Nagroda za wykonanie misji: 1 700 XP.

Wróć do Flanna (Report to Flann)

Pomimo tego, że Flann otrzymał wiadomość Barida, nie zamierza odpuścić i szykuje się do wymarszu - AC Valhalla Gniew Druidów: Pod pozorem dyplomacji - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Pomimo tego, że Flann otrzymał wiadomość Barida, nie zamierza odpuścić i szykuje się do wymarszu. Wasza rozmowa zostanie przerwana przez najazd wojsk Eogana.

Przetrwaj atak Eagona (Survive Eagon's attack)

Wybiegnijcie z namiotu króla i walczcie z oddziałami wroga, dopóki Eagon nie zarządzi odwrotu - AC Valhalla Gniew Druidów: Pod pozorem dyplomacji - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wybiegnijcie z namiotu króla i walczcie z oddziałami wroga, dopóki Eagon nie zarządzi odwrotu. W pewnym momencie będziecie musieli ruszyć na pomoc Flannowi i Ciarze.

Odnajdź Barida i porozmawiaj z nim (Find and speak to Barid)

W trakcie walki Barid odłączył się od grupy, ale znajdziecie go pod dużym drzewem, niestety w bardzo złym stanie - po chwili mężczyzna umrze - AC Valhalla Gniew Druidów: Pod pozorem dyplomacji - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W trakcie walki Barid odłączył się od grupy, ale znajdziecie go pod dużym drzewem, niestety w bardzo złym stanie - po chwili mężczyzna umrze. Po rozmowie z Flannem i Ciarą zadanie Pod pozorem dyplomacji dobiegnie końca, a w nagrodę otrzymacie 1 700 XP.