Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Gniew Druidów: Kopiec - Connacht, sekrety, lokacje Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do AC Valhalla Gniew Druidów znajdziecie lokalizację wszystkich kopców (Cairn) w regionie Connacht.

Ostatnia aktualizacja: 31 marca 2022

W Assassin's Creed Valhalla Gniew Druidów możecie natrafić na kopce (Cairn), które zapewnią Wam dodatkowe punkty. Na tej stornie naszego poradnika dowiecie się, gdzie znaleźć lokacje z kopcami w Connacht.

1 - AC Valhalla Gniew Druidów: Kopiec - Connacht, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry
Kopiec znajdziecie na północnej części regionu, koło punktu synchronizacji - AC Valhalla Gniew Druidów: Kopiec - Connacht, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Kopiec znajdziecie na północnej części regionu, koło punktu synchronizacji.

2 - AC Valhalla Gniew Druidów: Kopiec - Connacht, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry
To nie jest proste zadanie - AC Valhalla Gniew Druidów: Kopiec - Connacht, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

To nie jest proste zadanie. Musicie ułożyć je tak, aby trzymały się w pionie, tylko w ten sposób przebijecie się przez wyznaczoną wysokość. Manewrujcie tak kamieniami, aby opierały się na sobie i nie upadły. Przyglądnijcie się ich brzegom - jeśli ich węższe końce są spłaszczone, łatwiej będzie ustawić je pionowo. A jeśli szersze - poziomo.

Ten kopiec dobrze ułożyć w pionie. Warto dopasować idealnie dolne krawędzie, aby nic nie spadło. Nie jest to może najstabilniejsze ułożenie, ale powinno ułatwić wam rozwiązanie tego zadania.

Dzięki zaliczeniu tego zadania trafi do Was dodatkowy punkt umiejętności.

Jeśli natkniecie się na sytuację, w której nie będziecie mogli ułożyć nawet dwóch kamieni na sobie, po prostu zresetujcie grę. Jest duża szansa na to, że coś się zbugowało i nie będziecie mogli ułożyć tego kopca.