Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassin's Creed Valhalla: Czy można wytwarzać strzały? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Dzięki tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla dowiecie się jak zdobywać strzał oraz czy można je wytwarzać. Warto zaznaczyć, że ilość strzał w kołczanie można powiększyć, dzięki ulepszeniom.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Ta strona poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla odpowiada na pytanie czy można produkować strzały do łuku. Dowiesz się również jakie są główne metody pozyskiwania strzał ze świata gry.

Zacznijmy od informacji, że Eivor może domyślnie może przenosić w kołczanie bardzo ograniczoną liczbę strzał - Assassins Creed Valhalla: Czy można wytwarzać strzały? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Zacznijmy od informacji, że Eivor może domyślnie może przenosić w kołczanie bardzo ograniczoną liczbę strzał. Możesz zmieniać ten stan rzeczy ulepszając kołczan z poziomu inwentarza. Musisz wydawać na ten cel materiały do craftingu, przy czym pierwsze ulepszenia są tanie. Przykładowo rozwinięcie kołczana po raz pierwszy wymaga wydania zaledwie 30 skór oraz 20 rud żelaza.

Eivor niestety nie potrafi samodzielnie wytwarzać strzał i w rezultacie w całości musisz polegać na strzałach odnajdywanych w świecie gry - Assassins Creed Valhalla: Czy można wytwarzać strzały? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Eivor niestety nie potrafi samodzielnie wytwarzać strzał i w rezultacie w całości musisz polegać na strzałach odnajdywanych w świecie gry.

Rozglądaj się przede wszystkim za stojakami oraz różnego rodzaju tarczami, do których wbitych jest dużo strzał. Warto także badać zwłoki pokonanych przeciwników i dzikiej zwierzyny. Jeżeli strzała, której użyłeś do zaatakowania danego wroga, nie złamała się, to możesz ją zabrać i ponownie jej użyć.

Jeśli całkowicie wyczerpiesz zapas strzał, to możesz też - Assassins Creed Valhalla: Czy można wytwarzać strzały? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jeśli całkowicie wyczerpiesz zapas strzał, to możesz też:

  1. Zmienić w inwentarzu łuk na innego rodzaju. W grze są trzy rodzaje strzał pasujących do trzech różnych rodzajów łuków - lekkiego łuku, łuku łowcy oraz łuku drapieżcy.
  2. Odwiedzić dowolnego handlarza w świecie gry (może to też być ten z osady wikingów). Wystawiają oni wszystkie trzy rodzaje strzał na sprzedaż - strzały kosztują od 1 do 3 srebra za sztukę.