Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Z wizytą w Cyne Belle - solucja, opis przejścia Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Z wizytą w Cyne Belle (Ringing Cyne Belle). W ramach przygotowań do szturmu musicie unieszkodliwić balisty (springalds) i kotły z olejem (oil cauldrons) w zamku Cyne Belle (Cyne Belle Castle).

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Z wizytą w Cyne Belle (Ringing Cyne Belle).

W ramach przygotowań do szturmu Eivor unieszkodliwia balisty (springalds) i kotły z olejem (oil cauldrons) w zamku Cyne Belle (Cyne Belle Castle).

Nagroda za wykonanie misji: 1 700 XP.

1 - Assassins Creed Valhalla: Z wizytą w Cyne Belle - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Pomów z Geadrikiem (Speak to Geadric)

Geadrika znajdziesz w małym obozie przy Zniszczonej kapliczce Camulusa (Derelic Shrine of Camulus) - Assassins Creed Valhalla: Z wizytą w Cyne Belle - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Geadrika znajdziesz w małym obozie przy Zniszczonej kapliczce Camulusa (Derelic Shrine of Camulus). Geadrik wyjaśni Ci, że nie możecie jeszcze zaatakować fortecy, ponieważ Eadwyna ma za dużo pułapek i zasieków obronnych. Eivor postanawia pomóc i unieszkodliwić instalacje obronne zamku.

Zlokalizuj i osłab zamkowe instalacje obronne (Find and weaken the castle defenses)

Zakradnij się do zamku i wyeliminuj 5 pułapek, by napełnić pasek postępu misji do 100% - Assassins Creed Valhalla: Z wizytą w Cyne Belle - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Zakradnij się do zamku i wyeliminuj 5 pułapek, by napełnić pasek postępu misji do 100%. Jedno celne uderzenie w czuły punkt urządzenia (czerwony punkt) załatwi sprawę. Jeśli chcesz wykonać to zadanie po cichu, możesz podejść się do maszyny i unieszkodliwić ją ręcznie.

Jeśli nie chcesz, nie musisz walczyć z żołnierzami stacjonującymi w zamku - Assassins Creed Valhalla: Z wizytą w Cyne Belle - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jeśli nie chcesz, nie musisz walczyć z żołnierzami stacjonującymi w zamku. Gdy zadanie zostanie wykonane po prostu wydostań się z zamku, a strażnicy nie będą Cię gonić. Wróć do Geadrika i porozmawiaj z nim, by ukończyć tę misję. W ramach nagrody otrzymasz 1 700 XP.