Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassin's Creed Valhalla: Czy w grze są wybory? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla znajdziecie informacje na temat ważnych wyborów w grze. Dowiecie się czy wpływają one na przebieg misji fabularnych oraz czy ich działanie wpływa na zakończenia gry.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Dzięki lekturze tej strony poradnika dowiesz się czy w grze Assassin's Creed Valhalla znajdują się ważne wybory, które mogą mieć wpływ na przebieg kampanii. Informujemy też czy AC Valhalla posiada różne zakończenia głównego wątku fabularnego gry.

Poniżej znajdziesz jedynie ogólne informacje na temat wyborów oraz dwa przykładowe wybory z początkowych rozdziałów gry. Nie zamieściliśmy żadnych spojlerów z dalszej części kampanii. Lista ważnych wyborów wraz z ich konsekwencjami znajduje się w naszym opisie przejścia gry.

Tak, w Assassins Creed Valhalla pojawią się różne wybory i wynika to z tego, że gra posiada wiele cech nieliniowego RPG-a - Assassins Creed Valhalla: Czy w grze są wybory? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Tak, w Assassin's Creed Valhalla pojawią się różne wybory i wynika to z tego, że gra posiada wiele cech nieliniowego RPG-a. Można je podzielić na dwie zasadnicze grupy:

Pierwsza kategoria to mniejsze wybory. Cechują się one tym, że nie mają znaczącego wpływu na przebieg kampanii. Wybrana opcja dialogowa lub opcja zachowania może np. wpłynąć na przebieg pojedynczej rozmowy, czy zmienić nieznacznie fragment jakiegoś pojedynczego questu. Nie są to jednak żadne istotne kwestie.

Druga kategoria to duże, ważne wybory, czyli takie, które mogą mieć wyraźny wpływ na dalszy przebieg kampanii - Assassins Creed Valhalla: Czy w grze są wybory? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Druga kategoria to duże, ważne wybory, czyli takie, które mogą mieć wyraźny wpływ na dalszy przebieg kampanii. Wybory te mogą wpływać np. na to jak poszczególne postacie zachowają się w kluczowych momentach fabuły albo czy Eivorowi uda się pozyskać ważnych sojuszników w ramach prowadzonych podbojów. Przykładowy pierwszy wybór prezentuje powyższy obrazek - w trakcie planowania pierwszej wyprawy do Anglii możesz zadecydować o zebraniu ze sobą pozyskanych wcześniej zapasów lub pozostawić je w Norwegii. To jak się zachowasz w ramach tej konkretnej decyzji wpłynie na dalsze nastawienie Styrbjorna do protagonisty.

Niektóre wybory są ograniczone czasowo, tzn - Assassins Creed Valhalla: Czy w grze są wybory? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Niektóre wybory są ograniczone czasowo, tzn. musisz podjąć decyzję przed wyczerpaniem się żółtego paska. Jeśli tego nie dokonasz, to gra dokona wyboru za ciebie i może to być wariant, który nie przypadnie ci do gustu.

W grze jest więcej niż jedno zakończenie. To jakie zakończenie obejrzysz będzie uzależnione od ważnych wyborów dokonywanych w kluczowych momentach kampanii.

Gra niestety w żaden sposób nie wyróżnia ważnych wyborów. Polecamy wykonać szybki zapis stanu gry przed każdą rozmową po to żeby móc w razie potrzeby zrestartować spotkanie i zachować się w inny sposób. Możesz też zaglądać do naszej solucji, w której uwzględniliśmy ważne decyzje oraz ich krótkofalowe i długofalowe konsekwencje.