Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Ledecestre - Ratae Assassin Bureau Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz informacje gdzie znaleźć kryjówkę / biuro Ukrytych (asasynów) w mieście Ledecestre. Jest to lokacja o nazwie Ratae Assassin Bureau i jej przeszukanie pozwala m.in. zdobyć rękawice z asasyńskiego setu przedmiotów.

1 - Assassins Creed Valhalla: Ledecestre - Ratae Assassin Bureau - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry
W celu odnalezienia tego biura / kryjówki Ukrytych musisz odwiedzić miasto Ledecestre znajdujące się w regionie Ledecestrescire w Anglii - Assassins Creed Valhalla: Ledecestre - Ratae Assassin Bureau - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W celu odnalezienia tego biura / kryjówki Ukrytych musisz odwiedzić miasto Ledecestre znajdujące się w regionie Ledecestrescire w Anglii. Znacznik kryjówki być może pojawi się dopiero po wdrapaniu się na ruiny. Zauważysz też wtedy przy okazji wielki namalowany znak Zakonu Asasynów.

2 - Assassins Creed Valhalla: Ledecestre - Ratae Assassin Bureau - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry
Rozejrzyj się w pobliżu znacznika kryjówki za pokazanym na obrazku 1 wiszącym ładunkiem - Assassins Creed Valhalla: Ledecestre - Ratae Assassin Bureau - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Rozejrzyj się w pobliżu znacznika kryjówki za pokazanym na obrazku 1 wiszącym ładunkiem. Traf z łuku w czerwony element po to żeby zrzucić ładunek i doprowadzić do powstania dziury w ziemi, do której Eivor może wskoczyć.

Samo przejście przez pierwsze korytarze kryjówki nie jest skomplikowane - Assassins Creed Valhalla: Ledecestre - Ratae Assassin Bureau - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Samo przejście przez pierwsze korytarze kryjówki nie jest skomplikowane. Musisz podbiec do kilku otworów przy ziemi, przez które Eivor prześlizgnie się.

3 - Assassins Creed Valhalla: Ledecestre - Ratae Assassin Bureau - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry
Najważniejszy skarb czeka na ciebie w głównym pomieszczeniu opuszczonej kryjówki - to skrzynia z rękawicami Ukrytych (Hidden Ones Gloves) - Assassins Creed Valhalla: Ledecestre - Ratae Assassin Bureau - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Najważniejszy skarb czeka na ciebie w głównym pomieszczeniu opuszczonej kryjówki - to skrzynia z rękawicami Ukrytych (Hidden Ones' Gloves). To jeden z przedmiotów z asasyńskiego zestawu.

W kryjówce jest też strona kodeksu - to jeden z przedmiotów pożądanych przez Hythama i powiązanych z jego pobocznym questem. Na powierzchnię powróć tą samą drogą.