Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Rot Warren - Atlas świata Mutant Year Zero Mutant Year Zero poradnik, solucja

Na tej stronie atlasu świata do gry Mutant Year Zero: Road to Eden znajduje się szczegółowy opis lokacji The Rot Warren. To opcjonalny obszar, w którym drużyna może natrafić na grupę ghuli ukrywających się w podziemnym bunkrze. Nasz poradnik informuje jacy mutanci mogą zaatakować drużynę w The Rot Warren oraz jakie skarby czekają tam na odkrycie.

Podstawowe informacje o lokacji The Rot Warren

Przeciwnicy - Shaman (poziom 35), Pyro (poziom 35), Hunter (poziom 35), Marauder (poziom 35), Butcher (poziom 35), Med-Bot (poziom 35) - The Rot Warren - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Przeciwnicy - Shaman (poziom 35), Pyro (poziom 35), Hunter (poziom 35), Marauder (poziom 35), Butcher (poziom 35), Med-Bot (poziom 35).

Sugerowany poziom doświadczenia - 35

Przejścia do innych lokacji - The Sea Titans (zawsze dostępne), Lair of the Horned Devil (zawsze dostępne).

Unikalny loot w skrzyni - Gladiator Armour - To pancerz gwarantujący 2 punkty zdrowia, 2 punkty pancerza oraz ochronę przed trafieniami krytycznymi.

Pozostałe skarby - Notatka - Bunker Life.

Walki i unikalne miejsca w The Rot Warren

Podczas eksploracji obszarów na powierzchni nie natrafisz na żadnych wrogów, tak więc nie musisz się skradać - The Rot Warren - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Podczas eksploracji obszarów na powierzchni nie natrafisz na żadnych wrogów, tak więc nie musisz się skradać. Drużyna odnajdzie uszkodzonego gigantycznego mecha, któremu może się bliżej przyjrzeć.

Najważniejszą lokację na mapie pokazuje dołączony obrazek. To zejście do podziemnego bunkra. Zanim tam wyruszysz warto zapisać swoje postępy, bo w bunkrze przebywa dość liczna grupa przeciwników.

Po zejściu na najniższy poziom przystąp do skradania się - The Rot Warren - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Po zejściu na najniższy poziom przystąp do skradania się. Główna grupa przeciwników jest w największym pomieszczeniu bunkra, ale walki najlepiej jest rozpocząć od pozbycia się robota medycznego, który stacjonuje w jednym z bocznych pomieszczeń.

Już po rozpoczęciu właściwej bitwy rekomendujemy bronić się całą drużyną w jednym z mniejszych pomieszczeń, np. w tym z powyższego obrazka, które jest w narożniku i ma tylko dwa wejścia. Możesz rozstawić swoich ludzi przy wejściach do tego pomieszczenia i łatwo eliminować pojawiających się wrogów.

W bitwie tej bierze udział szaman. Może on przyzwać posiłki, które pojawią się w korytarzu prowadzącym do wyjścia z bunkra. Będą to na szczęście słabi wrogowie. Jeśli chcesz możesz dodatkowo użyć kontroli umysłu na jakimś przeciwniku - umiejętność ta działa także przez ściany.

Po wygranej bitwie przejdź do głównego pomieszczenia gdzie możesz porozmawiać z uratowaną osobą, którą jest kucharz Ebba (powyższy obrazek) - The Rot Warren - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Po wygranej bitwie przejdź do głównego pomieszczenia gdzie możesz porozmawiać z uratowaną osobą, którą jest kucharz Ebba (powyższy obrazek). Oprócz tego warto przeszukać cały bunkier w poszukiwaniu lootu. W bunkrze są skrzynia z unikalnym skarbem oraz jedna ze znajdziek - notatka.