Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The World Ender - Atlas świata Mutant Year Zero Mutant Year Zero poradnik, solucja

Na tej stronie atlasu świata do gry Mutant Year Zero: Road to Eden znajduje się szczegółowy opis lokacji The World Ender. To atomowy schron, w którym nie spotyka się żadnych przeciwników. Drużyna może natomiast natrafić na dużą ilość lootu, który przyda się w końcowej części kampanii. Nasz poradnik informuje jakie to skarby i gdzie ich szukać.

Podstawowe informacje o lokacji The World Ender

Przeciwnicy - Brak, to bezpieczna lokacja - The World Ender - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Przeciwnicy - Brak, to bezpieczna lokacja.

Przejścia do innych lokacji - Spear of Heaven (zawsze dostępne).

Unikalny loot w skrzyni - GJR-666 - To protytypowy karabin o dużym zasięgu i mogący dodatkowo niszczyć zasłony. Commando Vest - To pancerz dodający 6 punktów zdrowia i 3 punkty pancerza. Dodatkowo pochłania obrażenia od eksplozji i zwiększa zasięg rzutu o 4 pola.

Pozostałe skarby - Artefakt - Holy Book of Fixing. Notatka x2 - Ingmar's Journal Page 155, Geggo's Note.

Skarby i unikalne miejsca w The World Ender

W atomowym schronie nie spotkasz żadnych przeciwników, tak więc nie musisz skradać się - The World Ender - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

W atomowym schronie nie spotkasz żadnych przeciwników, tak więc nie musisz skradać się. Koniecznie zbadaj dokładnie całą tę lokację, bo odnajdziesz tu mnóstwo skarbów. Mowa tu przede wszystkim o dużej ilości złomu, aczkolwiek na odkrycie czekają też:

  1. Dwie notatki.
  2. Jeden artefakt.
  3. Dwie skrzynie z unikalnymi skarbami - W pierwszej skrzyni jest prototypowy karabin GJR-666, który cechuje się zadawaniem dużych obrażeń, sporym zasięgiem rażenia (aż 20 pól) i możliwością niszczenia zasłon. Jego wadą jest konieczność przeładowania broni po każdym strzałe. W drugiej skrzyni (powyższy obrazek) jest pancerz Commando Vest. Dodaje on dużo punktów zdrowia i pancerza i ma też dobre dodatkowe statystyki (ochrona przed eksplozjami i zwiększony zasięg rzutu). Zdecydowanie warto założyć go jednemu z członków ekipy.
Nadrzędnym celem wizyty w atomowym bunkrze jest uratowanie Hammona - The World Ender - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Nadrzędnym celem wizyty w atomowym bunkrze jest uratowanie Hammona. Musisz w tym celu przejść na przeciwległy koniec opisywanej lokacji. Hammon jest w ostatniej celi, przy czym w drodze do niego zajrzyj też do sąsiednich cel.

Po obejrzeniu cut-scenki możesz powrócić na Arkę i rozpocząć przygotowania do odbycia podróży do Zakazanego Miasta (należy w tym celu dotrzeć do lokacji The Castle of Light i następnie skorzystać z przejścia do Grave of the Ancients).