Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Unenlightened - Atlas świata Mutant Year Zero Mutant Year Zero poradnik, solucja

Na tej stronie atlasu świata do gry Mutant Year Zero: Road to Eden znajduje się szczegółowy opis lokacji The Unenlightened. To opcjonalna lokacja, w której drużyna może stoczyć bitwy z dużą grupą mutantów oraz z gigantycznym mechem. Nasz poradnik informuje jak poradzić sobie z przeciwnikami w The Unenlightened oraz jakie skarby czekają tam na odkrycie.

Podstawowe informacje o lokacji The Unenlightened

Przeciwnicy - Hunter (poziom 35), Tank (poziom 35), Butcher (poziom 35), Mimir Z600 (poziom 35) - The Unenlightened - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Przeciwnicy - Hunter (poziom 35), Tank (poziom 35), Butcher (poziom 35), Mimir Z600 (poziom 35).

Sugerowany poziom doświadczenia - 35

Przejścia do innych lokacji - The Castle of Light (zawsze dostępne).

Unikalny loot w skrzyniach - Gladiator Helm - To nakrycie głowy, które zapewnia ochronę przed trafieniami krytycznymi. Explorer Helm - To nakrycie głowy, które zapewnia ochronę przed trafieniami krytycznymi.

Walki i unikalne miejsca w The Unenlightened

Główna grupa mutantów stacjonuje w obozowisku w centralnej części lokacji - The Unenlightened - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Główna grupa mutantów stacjonuje w obozowisku w centralnej części lokacji. Sama mapa nie jest niestety przesadnie duża i nie daje to dużych możliwości zaplanowania ataku na odległość. Największym zagrożeniem jest oczywiście Tank i tradycyjnie powinieneś podjąć próbę użycia na nim kontroli umysłu (zdolność Puppeteer). Jeśli ci się ona nie uda lub jeśli nie masz w aktywnej drużynie Magnusa to skup po prostu wysiłki drużyny na Tanku i nie ustawiaj podwładnych przy zasłonach, przez które mutant może się przebić.

Po walkach odszukaj przede wszystkim w obozowisku klucz Lux Sanction Key, o który prosił Lux z The Castle of Light. Powinieneś też znaleźć ulepszenie broni oraz skrzynię z unikalnym skarbem.

Pokonanie bandytów z obozowiska to nie wszystko, bo w bocznym obszarze w tej lokacji przebywa też ogromny mech Mimir Z600 - The Unenlightened - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Pokonanie bandytów z obozowiska to nie wszystko, bo w bocznym obszarze w tej lokacji przebywa też ogromny mech Mimir Z600. Ma on 30 punktów energii i aż 4 punkty pancerza. Rozprawieniem się z mechem jest na szczęście bardzo proste. Użyj granatu EMP, dzięki czemu mech zostanie sparaliżowany na kilka tur. Powinno dać ci to wystarczająco dużo czasu żeby wyczerpać jego pasek energii. Nie ustawiaj jednak członków drużyny zbyt blisko atakowanego mecha, bo w momencie zniszczenia go dojdzie do potężnej eksplozji, która może poważnie zranić Twoich ludzi.

Nagrodami za pokonanie mecha są drobny loot (m.in. 20 części broni) i dostęp do drugiej skrzyni z unikalnym skarbem.