Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spear of Heaven - Atlas świata Mutant Year Zero Mutant Year Zero poradnik, solucja

Na tej stronie atlasu świata do gry Mutant Year Zero: Road to Eden znajduje się szczegółowy opis lokacji Spear of Heaven. To rozległa lokacja, w której walczy się zarówno z ghulami rozstawionymi przy zrujnowanej katedrze, jak i nowymi maszynami. Nasz poradnik informuje jacy przeciwnicy mogą zaatakować drużynę w Spear of Heaven oraz jakie skarby czekają tam na odkrycie.

Podstawowe informacje o lokacji Spear of Heaven

Przeciwnicy - Sect Hunter (poziom 35), Cardinal Hansen (poziom 35), Sect Butcher (poziom 35), Sect Pyro (poziom 35), Mimir Z200 (poziom 35), Mimir Z600 (poziom 35), Sect Tank (poziom 35) - Spear of Heaven - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Przeciwnicy - Sect Hunter (poziom 35), Cardinal Hansen (poziom 35), Sect Butcher (poziom 35), Sect Pyro (poziom 35), Mimir Z200 (poziom 35), Mimir Z600 (poziom 35), Sect Tank (poziom 35).

Sugerowany poziom doświadczenia - 35.

Przejścia do innych lokacji - The Grogg Den (zawsze dostępne), The World Ender (zawsze dostępne, choć trzeba rozprawić się z wrogami w katedrze).

Unikalny loot w skrzyni - Grenadier's Delight - To nakrycie głowy, które zwiększa obrażenia od granatów o 2 punkty. Warto wyposażyć w nie tego członka drużyny, który najczęściej rzuca granatami odłamkowymi.

Pozostałe skarby - Brak, aczkolwiek mech Mimir Z600 pozostawia po sobie sporo części broni (Weapon Parts).

Walki i unikalne miejsca w Spear of Heaven

W lokacji tej nie warto śpieszyć się z docieraniem do kolejnych obszarów mapy - Spear of Heaven - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

W lokacji tej nie warto śpieszyć się z docieraniem do kolejnych obszarów mapy. Atakowanie wrogów dokładnie w tych miejscach, które pierwotnie pilnują, pozwoli ci rozegrać trzy-cztery bitwy i każda z nich będzie dzięki temu trochę mniej wymagająca.

Pierwsza bitwa będzie najtrudniejsza, albowiem dotyczy ona zaatakowania wrogów rozstawionych przed zrujnowaną katedrą. Dobre miejsce do rozstawienia swoich ludzi to pokazany na obrazku zniszczony budynek przy głównej drodze. Podwładni mogą zająć miejsce przy okiennicach na piętrze. Ściany budynku będą pełnymi zasłonami.

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie