Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobywać ciche bronie w Mutant Year Zero? Mutant Year Zero poradnik, solucja

Bronie pozwalające na ciche ataki są bardzo przydatnymi przedmiotami w grze Mutant Year Zero: Road to Eden, gdyż możesz dzięki nim zabijać niektórych wrogów bez alarmowania pozostałych mutantów. Na tej stronie poradnika podpowiadamy jak zdobyć komplet cichych broni na wczesnym stadium gry.

Nowo zdobywane ciche bronie przekazuj zawsze różnym członkom drużyny. Najlepiej gdyby każdy z trzech aktywnych bohaterów dysponował jedną tego typu bronią. Pozwoli to na wyprowadzenie trzech cichych ataków w pierwszej turze i zwiększy ryzyko pozbycia się wroga zanim wszczęty zostanie alarm.

Pierwsza kusza (Crossbow) jest w inwentarzu Duxa od momentu rozpoczęcia gry - Jak zdobywać ciche bronie w Mutant Year Zero? - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Pierwsza kusza (Crossbow) jest w inwentarzu Duxa od momentu rozpoczęcia gry. Warto ją maksymalnie rozwinąć żeby zadawała 6 bazowych punktów obrażeń, a także dodatkowo wyposażyć np. w lunetę zwiększającą jej zasięg.

Druga kusza pojawia się w ofercie Iridii, która prowadzi sklep na Arce - Jak zdobywać ciche bronie w Mutant Year Zero? - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Druga kusza pojawia się w ofercie Iridii, która prowadzi sklep na Arce. Broń ta dodana zostanie do listy oferowanych przedmiotów dopiero jak awansujesz dostatecznie w grze. Kusza kosztuje 280 sztuk złomu, ale tylko jeśli wykupiłeś permanentne ulepszenie na 20-procentową obniżkę cen towarów.

Pistolet z tłumikiem (Ancient Pistol) ma na wyposażeniu Selma - Jak zdobywać ciche bronie w Mutant Year Zero? - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Pistolet z tłumikiem (Ancient Pistol) ma na wyposażeniu Selma. Korzystanie z tej broni stanie się możliwe po tym jak przyłączysz Selmę do drużyny w lokacji The High Road. Także i pistolet jest domyślnie słabą bronią. Warto go ulepszyć na II lub III poziom.

1 - Jak zdobywać ciche bronie w Mutant Year Zero? - Mutant Year Zero - poradnik do gry
Inny pistolet z tłumikiem (Mimir Needle Pistol) jest w skrzyni ze skarbem w lokacji The Fallen Angel - Jak zdobywać ciche bronie w Mutant Year Zero? - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Inny pistolet z tłumikiem (Mimir Needle Pistol) jest w skrzyni ze skarbem w lokacji The Fallen Angel. Skrzynię znajdziesz w pokazanym na obrazku 2 miejscu - jest to obozowisko gdzie przebywała grupa ghuli, na czele których stał Chief Husse. Tak samo jak w przypadku pistoletu Selmy koniecznie zakup ulepszenia na wyższe poziomy broni.