Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy można sprzedawać niepotrzebne rzeczy w Mutant Year Zero? Mutant Year Zero poradnik, solucja

W grze Mutant Year Zero: Road to Eden zdobywa się sporo lootu i część z odnajdywanych przedmiotów nie jest drużynie potrzebna. Na tej stronie poradnika informujemy czy gra pozwala na sprzedawanie zdobywanych przedmiotów.

Niestety, Mutant Year Zero nie oferuje opcji sprzedaży posiadanego sprzętu - Czy można sprzedawać niepotrzebne rzeczy w Mutant Year Zero? - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Niestety, Mutant Year Zero nie oferuje opcji sprzedaży posiadanego sprzętu. W sklepie Iridii na Arce możesz jedynie kupować nowe rzeczy.

Jedynym wyjątkiem jest opcja rozmontowywania niepotrzebnych broni. Możesz zdecydować się na taki krok po odwiedzeniu warsztatu Delta's Fix Pit na Arce. Po podświetleniu jakiejś broni wciśnij klawisz jej rozmontowania. Dzięki przeprowadzeniu takiej akcji możesz zdobyć trochę części (Weapon Parts) i szybciej ulepszyć bardziej pożyteczne pukawki.

Decyzja o rozmontowaniu broni jest nieodwracalna. Zawsze sprawdź, czy wybrałeś broń, której faktycznie chcesz się pozbyć. W przeciwnym razie możesz bezpowrotnie utracić coś przydatnego na polu bitwy. Nie wybieraj też opcji rozmontowaniu tylko dlatego, że zdobyta broń jest duplikatem. W dalszym ciągu może ona być bardzo wartościowa jeśli ma wysokie statystyki. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby np. dwóch różnych członków drużyny korzystało z tego samego modelu strzelby.