Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dlaczego zdolności nie odnawiają się w Mutant Year Zero? Mutant Year Zero poradnik, solucja

Członkowie drużyny w Mutant Year Zero: Road to Eden mogą korzystać z różnorakich aktywnych mutacji (umiejętności), aczkolwiek nie regenerują się one w tradycyjny sposób. Na tej stronie poradnika podpowiadamy jak odnawiać zdolności w Mutant Year Zero.

W Mutant Year Zero umiejętności nie regenerują się w klasyczny sposób, tzn - Dlaczego zdolności nie odnawiają się w Mutant Year Zero? - Mutant Year Zero - poradnik do gry

W Mutant Year Zero umiejętności nie regenerują się w klasyczny sposób, tzn. automatycznie po tym jak upłynie określona liczba tur od ich użycia. Zamiast tego jedynym sposobem odnawiania zdolności jest zabijanie przeciwników. W zależności od mutacji wymagane jest wyeliminowanie dwóch lub trzech wrogów - możesz to łatwo ustalić po podświetleniu interesującej Cię umiejętności (przykładowa mutacja z obrazka wymaga trzech zabójstw).

Po tym jak aktywujesz daną zdolność możesz sprawdzić ilu wykonanych zabójstw potrzebujesz jeszcze do jej odnowienia - Dlaczego zdolności nie odnawiają się w Mutant Year Zero? - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Po tym jak aktywujesz daną zdolność możesz sprawdzić ilu wykonanych zabójstw potrzebujesz jeszcze do jej odnowienia. Jest to symbolizowane przez podświetlające się czaszki - w przykładzie z powyższego obrazka zabitych zostało już dwóch z trzech wymaganych przeciwników.

Gra na potrzeby odnawiania umiejętności liczy wszystkich zabijanych przeciwników przez drużynę. Nie musisz eliminować wrogów wyłącznie postacią, której zdolność chcesz odnowić.

Warto zaznaczyć, że jeśli grasz na normalnym (najniższym dostępnym) poziomie trudności to odnawianie się umiejętności jest dodatkowo uproszczone - Dlaczego zdolności nie odnawiają się w Mutant Year Zero? - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Warto zaznaczyć, że jeśli grasz na normalnym (najniższym dostępnym) poziomie trudności to odnawianie się umiejętności jest dodatkowo uproszczone. Dochodzi do tego automatycznie po zakończeniu bitwy, dzięki czemu możesz z nich skorzystać od razu po rozpoczęciu kolejnej potyczki. Grając na wyższych poziomach trudności konieczne może okazać się zabicie na początku nowej bitwy jednego lub kilku przeciwników zanim zdolności zostaną w pełni odnowione.