Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Scraplands - Atlas świata Mutant Year Zero Mutant Year Zero poradnik, solucja

Na tej stronie atlasu świata do gry Mutant Year Zero: Road to Eden znajduje się szczegółowy opis lokacji Scraplands. Złomowisko jest opcjonalną lokacją do zbadania, aczkolwiek możesz tam znaleźć unikalne skarby oraz rozegrać bitwę dającą dużo xp. Nasz poradnik informuje jacy przeciwnicy pojawiają się w Scraplands oraz jakie skarby czekają tam na odkrycie.

Podstawowe informacje o lokacji Scraplands

Przeciwnicy - Chief Deadfinger (poziom 25), Butcher (poziom 25), Med-Bot (poziom 25), Hunter (poziom 25), Tank (poziom 25), - Scraplands - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Przeciwnicy - Chief Deadfinger (poziom 25), Butcher (poziom 25), Med-Bot (poziom 25), Hunter (poziom 25), Tank (poziom 25),

Sugerowany poziom doświadczenia - 25

Przejścia do innych lokacji - The Iron Serpent (zawsze dostępne).

Unikalny loot w skrzyni - Slinger - To karabin o bardzo dużym zasięgu rażenia i z wysoką procentową szansą trafień krytycznych.

Pozostałe skarby - Unikalny artefakt - Melting Tool.

Walki i unikalne miejsca w Scraplands

Na terenie złomowiska przebywa tylko jedna grupa przeciwników, ale jest ona bardzo liczna i wchodzą w jej skład elitarni przeciwnicy - Scraplands - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Na terenie złomowiska przebywa tylko jedna grupa przeciwników, ale jest ona bardzo liczna i wchodzą w jej skład elitarni przeciwnicy. Są to przede wszystkim Med-Bot, Tank oraz Wódz Deeadfinger, który jest mini-bossem tej lokacji.

Bitwę możesz rozpocząć na przeróżne sposoby. Jedna z metod zakłada przeprowadzenie zasadzki w pobliżu miejsca, w którym znajduje się Med-Bot. Zniszczenie lub sparaliżowanie (np. granatem EMP) robota na początku bitwy uniemożliwi mu wskrzeszanie innych wrogów.

Inny pomysł to rozstawienie swoich ludzi za drzewami w lesie (przykład na powyższym obrazku) i przystąpienie do walk poprzez odpalenie ataków dystansowych. To bezpieczniejsza metoda jeśli zależy ci na utrzymaniu bohaterów w dobrym stanie zdrowia, ale trudniej ci będzie wtedy szybko osłabić najbardziej kłopotliwych wrogów. Dodatkowo drzewa są w pobliżu krawędzi mapy i w razie potrzeby trudno będzie wycofać się w inne miejsce.

Wspomniany Chief Deadfinger dysponuje karabinem snajperskim i w rezultacie ważniejsze niż zazwyczaj jest korzystanie z pełnych zasłon (w dalszej części bitwy mogą to być ściany budynków) - Scraplands - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Wspomniany Chief Deadfinger dysponuje karabinem snajperskim i w rezultacie ważniejsze niż zazwyczaj jest korzystanie z pełnych zasłon (w dalszej części bitwy mogą to być ściany budynków). Nie zapominaj też o Tanku. Tak samo jak we wszystkich poprzednich konfrontacjach z tymi przeciwnikami warto postarać się użyć kontroli umysłu. Jeśli odpalenie zdolności Puppetter będzie pomyślne to Tank znacząco pomoże w osłabieniu wodza, bota medycznego i podrzędnych wrogów.

Po zaliczonej bitwie przeszukaj oczywiście całe złomowisko. Jest szansa, że mutanci pozostawią po sobie ulepszenie broni, apteczkę czy granat. Możesz ponadto znaleźć skrzynię z unikalnym skarbem oraz nowy artefakt.