Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Sea Titans - Atlas świata Mutant Year Zero Mutant Year Zero poradnik, solucja

Na tej stronie atlasu świata do gry Mutant Year Zero: Road to Eden znajduje się szczegółowy opis lokacji The Sea Titans. To duża przystań z wrakiem okrętu oraz nowym mini-bossem, którego należy zabić. Nasz poradnik informuje jacy przeciwnicy pojawiają się w The Sea Titans oraz jakie skarby czekają tam na odkrycie.

Podstawowe informacje o lokacji The Sea Titans

Przeciwnicy - Marauder (poziom 10), Sect Hunter (poziom 10), Brother Bodin (poziom 10), Sect Butcher (poziom 10), Sect Pyro (poziom 10) - The Sea Titans - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Przeciwnicy - Marauder (poziom 10), Sect Hunter (poziom 10), Brother Bodin (poziom 10), Sect Butcher (poziom 10), Sect Pyro (poziom 10)

Sugerowany poziom doświadczenia - 10.

Przejścia do innych lokacji - Cave of Fear (zawsze dostępne), House of Bones (zawsze dostępne - dotrzyj na mostek pokładowy statku), The Rot Warren (zawsze dostępne).

Unikalny loot w skrzyniach - Fertility Crown - To nakrycie głowy, które zwiększa o 20% szanse trafienia krytycznego podczas ukrywania się. Pyro Armour - To zbroja, która dodaje 3 punkty zdrowia, 1 punkt pancerza i pochłania obrażenia od ognia. Stosuj ją podczas walk z wrogami Pyro.

Pozostałe skarby - Artefakt - Power Brick. Notatka x3 - Stalker Anton Note, Stalker Kalle Note, Message to 555-6789390.

Walki i unikalne miejsca w Cave of Fear

W drodze do głównej części lokacji możesz rozprawić się po cichu z pojdynczym Marauderem - The Sea Titans - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

W drodze do głównej części lokacji możesz rozprawić się po cichu z pojdynczym Marauderem. Wskazana jest także dokładna eksploracja okolicy. Oprócz podrzędnego lootu pozwoli ci to także natrafić na skrzynię z unikalnym skarbem oraz na aż trzy różne znajdźki w postaci notatek.

Przeciwnicy rozstawieni są przy głównej drodze prowadzącej do wraku dużego statku. Najbardziej kłopotliwy jest mini-boss - Brother Bodin. Przeciwnik ten ma przede wszystkim aż 26 punktów zdrowia i 2 punkty pancerza. Oznacza to, że zamordowanie go będzie wiązało się z koniecznością oddania wielu celnych strzałów.

Brat Bodin dysponuje dwoma unikalnymi umiejętnościami. Pierwszą z nich jest wzmocnienie jednego z sojuszników (przykład na obrazku). Możesz dążyć do przerwania "połączenia" lub po prostu trzymać się z dala od wzmocnionego przeciwnika.

Druga unikalna zdolność Bodina to porażenie członka drużyny prądem (przykład na obrazku) - The Sea Titans - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Druga unikalna zdolność Bodina to porażenie członka drużyny prądem (przykład na obrazku). Przed tego typu atakami możesz zabezpieczać się trzymając Bodina na dystans.

Walka dystansowa jest również wskazana w przypadku Sect Huntera i innych przeciwników, którzy mogą okupować pobliskie wzgórze. Na wzgórze teoretycznie prowadzą dwie różne ścieżki i otwiera to możliwość ataku od flanki, ale przeciwnicy mogą łatwo przemieścić się i z powodzeniem zaatakować zmierzających w ich stronę bohaterów. Warto również dodać, że do głównej bitwy mogą nie dołączyć pojedynczy przeciwnicy z wraku okrętu. Są to na szczęście słabi wrogowie, których możesz później łatwo zabić.

Po bitwie koniecznie przeszukaj okolicę oraz ciała przeciwników, bo jest szansa odnalezienia nowego ulepszenia broni - The Sea Titans - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Po bitwie koniecznie przeszukaj okolicę oraz ciała przeciwników, bo jest szansa odnalezienia nowego ulepszenia broni. Na pokładzie statku znajdziesz też nowy artefakt (jest on dość dobrze ukryty w komorze silnika jednego z pojazdów) oraz pokazany na obrazku klucz Evac Control Key. Możesz z nim dotrzeć do zamkniętej bramki na terenie przystani. Po użyciu klucza zbadaj molo. Są tam nowa skrzynia z unikalnym skarbem i mniejszy loot.

W celu opuszczenia mapy dotrzyj na mostek kapitański. Po wejściu w interakcję z nim przeniesiesz się do lokacji House of Bones. Nie badaj natomiast sąsiedniej miejscówki The Rot Warren, bo są w niej wrogowie z 35 poziomu doświadczenia. Z odwiedzeniem jej zaczekaj aż awansujesz bohaterami co najmniej na rekomendowany poziom.