Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

East Outpost - Atlas świata Mutant Year Zero Mutant Year Zero poradnik, solucja

Na tej stronie atlasu świata do gry Mutant Year Zero: Road to Eden znajduje się szczegółowy opis lokacji East Outpost. To miejscówka odwiedzana na samym początku gry, w drodze do Arki i po wyjściu z obszaru The Metal Bird. Nasz poradnik informuje jacy przeciwnicy pojawiają się w East Outpost oraz jakie skarby czekają tam na odkrycie.

Podstawowe informacje o lokacji East Outpost

Przeciwnicy - Marauder (poziom 1), Hunter (poziom 1), Butcher (poziom 1) - East Outpost - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Przeciwnicy - Marauder (poziom 1), Hunter (poziom 1), Butcher (poziom 1).

Sugerowany poziom doświadczenia - 1.

Przejścia do innych lokacji - The Metal Bird (zawsze dostępne), Ark Outskirts (zawsze dostępne).

Unikalny loot w skrzyni - Gaper - to dobra broń do walki na średnim i krótkim dystansie, która dodatkowo może niszczyć zasłony oraz ogłuszać przeciwników.

Pozostałe skarby - Unikalny artefakt - Boom Box (po dotarciu do Arki będziesz mógł po raz pierwszy poświęcić zebrane artefakty żeby odblokować permanentne ulepszenia). Dodatkowo w małym obozowisku z namiotem powinieneś znaleźć dwie apteczki.

Walki i unikalne miejsca w East Outpost

Przeciwnicy rozstawieni są w pobliżu chatki zlokalizowanej w centralnej części obszaru - East Outpost - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Przeciwnicy rozstawieni są w pobliżu chatki zlokalizowanej w centralnej części obszaru. Zwróć uwagę na to, że Butcher oddziela się od głównej grupy i wyrusza na patrol. Warto zaczaić się na niego w lesie. Rozstaw członków drużyny za drzewami i ukryj ich. Przystąp do ataku po tym jak Butcher maksymalnie oddali się od chatki. Postaraj się zabić go w jednej turze używając cichej kuszy Duxa, dzięki czemu pozostali wrogowie nie zostaną zaalarmowani.

Także i dwóch pozostałych przeciwników warto zaatakować z zaskoczenia - East Outpost - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Także i dwóch pozostałych przeciwników warto zaatakować z zaskoczenia. Możesz rozstawić się przy drzewach, przy ścianach chatki lub na zjeżdżalni, która jest miniaturowym punktem widokowym. Weź pod uwagę to, że przeciwnicy Hunter dobrze walczą na odległość.

W pobliżu chatki są pierwsze cenne skarby - artefakt Boom Box oraz skrzynia z unikalnym skarbem. Koniecznie je odszukaj. Najlepiej dokładnie zbadać całą mapę po pozbyciu się wszystkich wrogów.