Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak ugasić ogień w Mutant Year Zero? Mutant Year Zero poradnik, solucja

Ogień może być poważnym zagrożeniem dla drużyny w grze Mutant Year Zero: Road to Eden doprowadzając do osłabienia bohaterów. Na tej stronie poradnika podpowiadamy jak radzić sobie z przeciwnikami polegającymi na atakach ogniowych oraz jak ugasić ogień po tym jak pojawi się on w jakimś miejscu na planszy.

Z problemem ognia i pożarów w zdecydowanej większości przypadków musisz sobie radzić gdy w walkach biorą udział przeciwnicy o nazwie Pyro - Jak ugasić ogień w Mutant Year Zero? - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Z problemem ognia i pożarów w zdecydowanej większości przypadków musisz sobie radzić gdy w walkach biorą udział przeciwnicy o nazwie Pyro. Ich głównym atakiem jest podrzucanie koktajli Mołotowa.

Przed atakami ghuli Pyro możesz starać się (przynajmniej częściowo) zabezpieczać na dwa główne sposoby - walcząc z nimi na dużym dystansie oraz używając umiejętności takich jak np. Tree Hugger, które mogą ich zatrzymywać chwilowo w miejscu. Pyro nie zaliczają się do najsilniejszych wrogów i jest duża szansa, że możesz zabić mutanta zanim ten zbliży się do drużyny i wykona swój atak. Warto tu dodać, że Pyro w momencie śmierci upuszcza koktajl Mołotowa i wokół niego pojawia się ogień. Możesz w ten sposób przyczynić się do podpalenia stojących w pobliżu innych wrogów.

W bitwach, w których pojawiają się wrogowie Pyro, nie ustawiaj członków drużyny blisko siebie. W najgorszym razie podpalony zostanie tylko jeden bohater, a nie od razu cała grupa.

Najlepszy sposób na ugaszenie ognia to skorzystanie z granatu dymnego (Smoke Grenade) - Jak ugasić ogień w Mutant Year Zero? - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Najlepszy sposób na ugaszenie ognia to skorzystanie z granatu dymnego (Smoke Grenade). Są to powszechnie występujące granaty i warto mieć zawsze ze sobą co najmniej jeden tego typu przedmiot.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz użyć granatu dymnego to wyjdź podpalonym członkiem drużyny z płonącego obszaru. Odczekaj następnie kilka tur aż przestanie płonąć. W każdej nowej turze bohater będzie tracił trochę zdrowia, ale nie są to ogromne spadki i możesz także nadal prowadzić wymianę ognia nawet wtedy gdy postać płonie.

Alternatywny sposób na zabezpieczenie się przed ogniem to zaopatrzenie się w zbroję Pyro Armour, która pochłania obrażenia od ognia - Jak ugasić ogień w Mutant Year Zero? - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Alternatywny sposób na zabezpieczenie się przed ogniem to zaopatrzenie się w zbroję Pyro Armour, która pochłania obrażenia od ognia. Zbroja tego typu może pojawić się w ofercie Iridii za 120 sztuk złomu (przy uwzględnieniu 20-procentowej obniżki na jej towary).

Zbroję Pyro Armour można też odnaleźć w pokazanej na obrazku skrzyni na terenie przystani w lokacji The Sea Titans - Jak ugasić ogień w Mutant Year Zero? - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Zbroję Pyro Armour można też odnaleźć w pokazanej na obrazku skrzyni na terenie przystani w lokacji The Sea Titans. Musisz najpierw wejść na pokład statku i zabrać klucz Evac Control Key. Może on być użyty do otwarcia bramki prowadzącej na molo.