Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Eden - Atlas świata Mutant Year Zero Mutant Year Zero poradnik, solucja

Na tej stronie atlasu świata do Mutant Year Zero: Road to Eden znajduje się szczegółowy opis finałowej lokacji gry - Eden. Jest to bezpieczna miejscówka, w której drużyna może zdobyć ostatnie znajdźki i gdzie kończy się główna kampania. Nasz poradnik informuje jakie sekrety można znaleźć w Edenie i gdzie należy dotrzeć żeby ukończyć grę.

Podstawowe informacje o lokacji Eden

Przeciwnicy - Brak, to bezpieczna lokacja - Eden - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Przeciwnicy - Brak, to bezpieczna lokacja.

Przejścia do innych lokacji - The Sealed Gate (zawsze dostępne).

Unikalny loot w skrzyni - Brak.

Pozostałe skarby - Notatka x5 - Military Recall, Project Cancelled, Peace Talks Fail, Bone Density Report 12W, DNA Analysis 67J.

Skarby i unikalne miejsca w lokacji Eden

Nie musisz korzystać z trybu skradania się ani bardzo powoli zaglądać do kolejnych pomieszczeń w Edenie, gdyż nie spotkasz tu żadnych przeciwników - Eden - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Nie musisz korzystać z trybu skradania się ani bardzo powoli zaglądać do kolejnych pomieszczeń w Edenie, gdyż nie spotkasz tu żadnych przeciwników. Zadbaj natomiast o to żeby odwiedzać wszystkie mijane boczne pomieszczenia, tzn. te z otwierającymi się automatycznie drzwiami. W niektórych z nich znajdziesz ostatnie znajdźki - notatki. W lokacji Eden do zebrania jest w sumie aż pięć tego typu sekretów. Dodatkowo w kilku pomieszczeniach są nowe interaktywne miejsca - wciśnięcie klawisza interakcji odpali krótki komentarz lub cut-scenkę.

Upewnij się, że dokładnie zbadałeś całą tę lokację zanim wejdziesz w interakcję z pokazanym na obrazku terminalem komputerowym - Eden - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Upewnij się, że dokładnie zbadałeś całą tę lokację zanim wejdziesz w interakcję z pokazanym na obrazku terminalem komputerowym. Zbadanie go doprowadzi do wyświetlenia filmu przerywnikowego i ukończenia gry.

Jeśli chcesz powrócić do jakichś niezbadanych lokacji to utwórz manualny zapis stanu gry zanim użyjesz komputera w ostatnim pomieszczeniu.