Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Metal Bird - Atlas świata Mutant Year Zero Mutant Year Zero poradnik, solucja

Na tej stronie atlasu świata do gry Mutant Year Zero: Road to Eden znajduje się szczegółowy opis lokacji The Metal Bird. To pierwsza miejscówka odwiedzana tuż po rozpoczęciu gry. Nasz poradnik informuje jacy przeciwnicy pojawiają się w The Metal Bird oraz jakie skarby czekają tam na odkrycie.

Podstawowe informacje o lokacji The Metal Bird

Przeciwnicy - Marauder (poziom 1), Butcher (poziom 1), Marauder (poziom 55), Tank (poziom 55) - The Metal Bird - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Przeciwnicy - Marauder (poziom 1), Butcher (poziom 1), Marauder (poziom 55), Tank (poziom 55).

Sugerowany poziom doświadczenia - 1.

Przejścia do innych lokacji - East Outpost (zawsze dostępne).

Unikalny loot w skrzyni - Boomstick - To świetna strzelba, które zadaje duże obrażenia na krótkim i średnim dystansie. Skrzyni nie możesz otworzyć przy pierwszej wizycie w lokacji, bo pilnuje jej dwóch przeciwników z 55 poziomu doświadczenia. Awansuj drużyną na zbliżony poziom i dopiero powróć do startowej lokacji żeby się z nimi rozprawić.

Pozostałe skarby - Do odnalezienia jest wyłącznie zwykły loot, aczkolwiek rozglądaj się za rzadkim złomem (więcej jednostek złomu z pojedynczego znaleziska).

Walki i unikalne miejsca w The Metal Bird

To startowa lokacja gry, a więc nie oferuje ona dużego wyzwania - The Metal Bird - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

To startowa lokacja gry, a więc nie oferuje ona dużego wyzwania. Podczas przemierzania jej napotkasz pierwszych przeciwników rozstawionych w pobliżu zarośniętego wraku samolotu - są to Marauder i Butcher. Nie musisz jakoś specjalnie kombinować. Rozstaw członków drużyny za dowolnymi zasłonami i przystąp do walk. Warto najpierw zabić Maraudera, który dysponuje bronią palną.

Jest szansa, że jeden z wrogów możesz pozostawić po sobie ulepszenie broni. Zabierz je. Będziesz mógł je zainstalować po dotarciu do Arki (bezpiecznej przystani w świecie gry).

W końcowej fazie eksploracji obszaru The Metal Bird natrafisz na obozowisko z dwoma przeciwnikami na 55 poziomie doświadczenia - The Metal Bird - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

W końcowej fazie eksploracji obszaru The Metal Bird natrafisz na obozowisko z dwoma przeciwnikami na 55 poziomie doświadczenia. Nie atakuj ich, bo nie masz najmniejszych szans na wygraną. Przejdź w tryb skradania się (wyłącz latarkę) i omiń wrogów nie zbliżając się do czerwonego pola widzenia. Zapamiętaj sobie to miejsce i powróć tu dopiero pod sam koniec gry.

Po tym jak awansujesz w dalszej części gry na co najmniej 55 poziom możesz powrócić do lokacji The Metal Bird - The Metal Bird - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Po tym jak awansujesz w dalszej części gry na co najmniej 55 poziom możesz powrócić do lokacji The Metal Bird. Do pokonania są jeden Marauder i jeden Tank. Swoich ludzi najlepiej jest rozstawić za drzewami, które oferują pełne zasłony. Bardzo pomocna jest też umiejętność Knee Shot, dzięki której będziesz mógł zatrzymać Tanka i osłabiać go bez ryzyka, że przystąpi do wykonywania szarży. Tego typu atak mógłby być bardzo niebezpieczny, bo zniszczy drzewo i wystawi zaatakowaną osobę na dalszy ostrzał.

Po zabiciu wrogów możesz zajrzeć do niedostępnej wcześniej skrzyni - jest w niej strzelba Boomstick.