Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cultlands - Atlas świata Mutant Year Zero Mutant Year Zero poradnik, solucja

Na tej stronie atlasu świata do gry Mutant Year Zero: Road to Eden znajduje się szczegółowy opis lokacji Cultlands. To rozległe gospodarstwo, na terenie którego przebywają nowy mini-boss oraz inni silni przeciwnicy. Nasz poradnik informuje jacy mutanci mogą zaatakować drużynę w Cultlands oraz jakie skarby czekają tam na odkrycie.

Podstawowe informacje o lokacji Cultlands

Przeciwnicy - Brother Lundgren (poziom 35), Sect Hunter (poziom 35), Sect Pyro (poziom 35), Sect Tank (poziom 35), Sect Butcher (poziom 35), Sect Shaman (poziom 35), Med-Bot (poziom 35) - Cultlands - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Przeciwnicy - Brother Lundgren (poziom 35), Sect Hunter (poziom 35), Sect Pyro (poziom 35), Sect Tank (poziom 35), Sect Butcher (poziom 35), Sect Shaman (poziom 35), Med-Bot (poziom 35).

Sugerowany poziom doświadczenia - 35.

Przejścia do innych lokacji - Metal Fields (zawsze dostępne), The Grogg Den (zawsze dostępne), Spear of Heaven (zawsze dostępne).

Unikalny loot w skrzyni - Mimir Zero G-08 - To ciężka zbroja, która dodaje aż 6 punktów zdrowia i 3 punkty pancerza, a także uodparnia postać na szarże przeciwników Tank.

Pozostałe skarby - Notatka - Ignmar's Journal Page 154.

Walki i unikalne miejsca w Cultlands

Główne gospodarstwo w tej lokacji jest ogrodzone, aczkolwiek możesz mimo wszystko wybierać pomiędzy wieloma różnymi wejściami na jego teren - Cultlands - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Główne gospodarstwo w tej lokacji jest ogrodzone, aczkolwiek możesz mimo wszystko wybierać pomiędzy wieloma różnymi wejściami na jego teren. Na mapie najlepiej jest rozegrać dwie osobne walki i oznacza to, że pierwszą bitwę powinieneś starać się zaliczyć przed głównymi budynkami lub na tyłach największego prawego budynku.

W trakcie walk uważaj przede wszystkim na przeciwnika Tank - podobnie jak w poprzednich tego typu starciach możesz starać się zatrzymywać go w miejscu lub przejmować kontrolę nad jego umysłem i pomagać sobie dzięki zyskaniu potężnego sojusznika. Drugi problematyczny mutant to mini-boss - Brother Lundgren. Potrafi on wzmacniać swoich podwładnych oraz wyprowadzać ataki energetyczne. Przed tą drugą zdolnością możesz zabezpieczać się dzięki atakowaniu wroga z dużej odległości. Lundgren ma 30 punktów zdrowia i 2 punkty pancerza, tak więc zabicie go zajmie trochę czasu.

Druga grupa przeciwników jest znacznie mniejsza i odnajdziesz ich na tyłach farmy - Cultlands - Atlas świata Mutant Year Zero - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Druga grupa przeciwników jest znacznie mniejsza i odnajdziesz ich na tyłach farmy. Kluczową kwestią jest w tym przypadku szybkie zniszczenie robota medycznego. Co ciekawe możesz go zaatakować po tym jak oddzieli się od ghuli i jest szansa, że nie zaalarmujesz w ten sposób reszty wrogów. Nie pozostawiaj bota samemu sobie, bo może wtedy wyruszyć w stronę poległych przeciwników z pierwszej grupy i zacząć przywracać ich do życia!

W skład drugiej grupy wchodzą między innymi Shaman (spodziewaj się przybycia posiłków lub zabij go w pierwszej turze) oraz Tank (opętaj go lub zatrzymaj w miejscu żeby móc go komfortowo atakować).

Po wygranej bitwie przeszukaj gospodarstwo. Znajdziesz notatkę oraz skrzynię z bardzo dobrą zbroją Mimir Zero G-08. Może ona zabezpieczyć jednego z członków drużyny przed kolejnymi spotkaniami z Czołgami w przyszłości. Dodatkowo jest szansa odnalezienia ulepszenia broni i kilku różnych granatów.