Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Mutant Year Zero - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zmienić broń w Mutant Year Zero? Mutant Year Zero poradnik, solucja

W Mutant Year Zero: Road to Eden bohaterowie mogą przystępować do kolejnych walk z więcej niż jedną bronią lub przedmiotem do rzucania. Na tej stronie poradnika wyjaśniamy jak wybrać bronie dla członków drużyny oraz jak zmienić broń lub granat w trakcie walki.

Zanim jeszcze przystąpisz do bitwy musisz zadbać o to żeby posiadany sprzęt był w niej dostępny - Jak zmienić broń w Mutant Year Zero? - Mutant Year Zero - poradnik do gry

Zanim jeszcze przystąpisz do bitwy musisz zadbać o to żeby posiadany sprzęt był w niej dostępny. W trakcie walk możesz korzystać tylko z tych broni i granatów, które bohater ma ustawione w aktywnych slotach. W przykładzie z powyższego obrazka Farrow będzie mogła skorzystać ze strzelby Boomstick, z karabinu Slinger, z granatu EMP, z koktajlu Mołotowa oraz z granatu odłamkowego. Nieaktywnych przedmiotów z inwentarza drużyny nie możesz używać w trakcie rozgrywania walk.

Po przystąpieniu do walk zacznij od wybrania akcji dotyczącej użycia broni (domyślnie klawisz 2 na PC) lub rzucenia przedmiotem (domyślnie klawisz 4 na PC). Podmiany na inną broń lub na inny granat możesz dokonać:

  1. Wciskając klawisz X w wersji komputery osobiste.
  2. Wciskając Kwadrat w wersji na PlayStation 4.
  3. Wciskając przycisk X w wersji na Xbox One.

Podmiana broni na granatu na inny z inwentarza nie zużywa punktów akcji. Możesz tego dokonywać dowolną ilość razy żeby np. sprawdzić szanse trafienia przeciwnika z użyciem drugiej posiadanej broni.