Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pani Szczepanka - zadanie Do twych usług, pani | Romanse w Kingdom Come Kingdom Come poradnik, solucja

Poradnik do romansów w Kingdom Come: dowiesz się z niego, jak uwieść Panią Szczepanką, jak prowadzić romans, a także przeczytasz solucję do zadania Pani Szczepanki Do twych usług, pani.

Na stronie znajdują się informacje jak uwieść Panią Szczepankę w Kingdom Come: Deliverance. To jedna z kobiet, z którymi Henryk może w trakcie przechodzenia gry nawiązać romans. Jeśli zdołasz uwieść Panią Szczepankę to dodatkowo nagrodzony zostaniesz osiągnięciem Casanova. Uwaga - Doprowadzenie romansu z Panią Szczepanką do "szczęśliwego finału" zablokuje ci dostęp do trofeum Prawiczek.

1 - Pani Szczepanka - zadanie Do twych usług, pani | Romanse w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Pierwsze spotkanie z Panią Szczepanką

2 - Pani Szczepanka - zadanie Do twych usług, pani | Romanse w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry
  1. Pani Szczepanka mieszka wraz z mężem w zamku w Talmberku. Pierwsze spotkanie z nią ma miejsce podczas rozgrywania głównego zadania Uciekaj!, czyli tuż po ukończeniu prologu gry. Ze Szczepanką spotkasz się podczas pierwszej wizyty w zamku i dodatkowo odwiedzi ona Henryka po tym jak uda się on na zasłużony odpoczynek.
  2. W trakcie nocnej rozmowy z Panią Szczepanką pojawi się okazja do wybierania unikalnych opcji dialogowych. Na Szczepankę najlepiej "zadziałają" Perswazja i Zaimponowanie (tylko jeśli masz co najmniej 6 punktów Charyzmy), ale nawet jeśli kolejne próby zakończą się porażką to nie zaprzepaścisz swoich szans na uwiedzenie Pani Szczepanki w dalszej części gry.

Jak rozpocząć zadanie z Panią Szczepanką?

3 - Pani Szczepanka - zadanie Do twych usług, pani | Romanse w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry
  1. Powróć do Talmberku w dalszej części gry. Najwcześniej możesz tego dokonać po zaliczeniu głównego zadania Powrót do domu, ale najlepiej jest zaczekać aż Henryk zaliczy też quest Zdobycz i uzyska dzięki temu dostęp do własnego konia. Po dotarciu do zamku porozmawiaj z dowolnym strażnikiem, a dowiesz się, że Pani Szczepanka chce spotkac się z głównym bohaterem.
  2. Odszukaj Panią Szczepankę w zamku. Poprosi ona Henryka o pomoc w przygotowaniach do ślubu swojej kuzynki. Musisz się zgodzić. Otrzymasz trochę groszy na zakupy oraz "listę zadań". Możesz zajmować się nimi w dowolnej kolejności.

Zakupienie wina od handlarza w Ratajach

4 - Pani Szczepanka - zadanie Do twych usług, pani | Romanse w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry
  1. Dotrzyj do Ratajów i spotkaj się z Konradem Hagenem w sprawie zakupienia wina. Dowiesz się, że ostatnia beczka z winem została już sprzedana i będzie nagrodą w konkursie strzeleckim. Hagen zasugeruje żeby Henryk wziął w nim udział.
  2. Turniej strzelecki rozgrywany jest na strzelnicy w Ratajach. Po dotarciu na miejsce możesz porozmawiać z mistrzem łucznictwa w sprawie wzięcia udziału w turnieju. W ramach turnieju musisz oddać 13 strzałów i za każdy możesz otrzymać 1-3 punktów. Dodatkowo osoba, która wypuści wszystkie strzały jako pierwsza, otrzymuje 3 bonusowe punkty. Turniej jest trudny i jeśli chcesz wygrać z kupcem (to on jest najlepszym strzelcem) musisz zdobyć około 30 punktów.
5 - Pani Szczepanka - zadanie Do twych usług, pani | Romanse w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry
  1. Wino możesz na szczęście zdobyć też na inne sposoby. Jeśli przegrałeś turniej to możesz pogadać z kupcem i zaoferować odkupienie wina. Będzie Cię ono niestety kosztowało 150 groszy (mniej jeśli potargujesz się).
  2. Najlepszym alternatywnym rozwiązaniem jest ukradzenie wina jeszcze zanim konkurs się rozpocznie. Po dotarciu na strzelnicę zignoruj mistrza łucznicta i odszukaj pokazaną na obrazku skrzynię (ma ona niski poziom zabezpieczeń). Otwórz ją wytrychami i ukradnij wino.

Odebranie dekoracyjnego diademu od mistrza w Sazawach

W sprawie diademu musisz odwiedzić mistrza Jeromea, którego miejsce pracy znajduje się w sąsiedztwie klasztoru w Sazawach - Pani Szczepanka - zadanie Do twych usług, pani | Romanse w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

W sprawie diademu musisz odwiedzić mistrza Jerome'a, którego miejsce pracy znajduje się w sąsiedztwie klasztoru w Sazawach. Od mistrza dowiesz się o problemie z zaginionym kupcem, który miał dostarczyć mołdawit potrzebny do dokończenia prac nad diademem. Możesz wybrać jeden z dwóch wariantów zachowania:

Zostało jeszcze 37% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie