Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Epilog | Zadania główne w Kingdom Come Kingdom Come poradnik, solucja

W rozdziale "Epilog" znajdziecie informację jak ukończyć główną warstwę fabularną Kingdom Come Deliverance. Epilog i zarazem finał nie oznacza jednak endingu samej gry. Wciąż możemy brnąć dalej i odkrywać zakamarki jakże nam bliskich pod każdym względem Czech - tym razem w wydaniu sprzed kilku stuleci.

Epilog to krótki dodatkowy quest gry Kingdom Come: Deliverance, który załącza się po zaliczeniu głównego zadania Słowo honoru (bitwa o zamek w Talmberku) i obejrzeniu napisów końcowych. Quest ten nie przysporzy ci jakichkolwiek problemów. Składa się on zaledwie z kilku rozmów oraz jednej dłuższej podróży.

Od razu po rozpoczęciu epilogu wyrusz do zamku w Ratajach - Epilog | Zadania główne w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Od razu po rozpoczęciu epilogu wyrusz do zamku w Ratajach. Po dotarciu na jego dziedziniec załączy się dłuższy filmik przerywnikowy. Po obejrzeniu go porozmawiaj z Radzikiem i odbierz list od margrabiego Jobsta.

Musisz wyruszyć w podróż w towarzystwie Hansa Ptaszka i cel podróży to jedna z głównych dróg na północ od wioski Neuhof - Epilog | Zadania główne w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Musisz wyruszyć w podróż w towarzystwie Hansa Ptaszka i cel podróży to jedna z głównych dróg na północ od wioski Neuhof. Spotkaj się z Ptaszkiem na dziedzińcu, potwierdź gotowość i wskocz na własnego konia. Uwaga - Mogą się tu pojawić błędy, w wyniku których koń Ptaszka zablokuje się na płocie, krzakach lub innym obiekcie z otoczenia. Nie czekaj wtedy w pobliżu, tylko kieruj się na północny-wschód. Cel misji samoczynnie powinien się zaktualizować.

Celem podróży jest pokazane na obrazku bozowisko przy drodze. Porozmawiaj tam z Ptaszkiem i potwierdź raz jeszcze chęć wyruszenia w podróż.

Ważna uwaga - Po tym jak po raz ostatni pogadasz z Ptaszkiem gra załączy końcowy filmik i wyświetli napis informujący o ukończeniu gry - Epilog | Zadania główne w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Ważna uwaga - Po tym jak po raz ostatni pogadasz z Ptaszkiem gra załączy końcowy filmik i wyświetli napis informujący o ukończeniu gry. Powrócisz następnie do menu głównego. Gra na szczęście pozwala na kontynuowanie rozgrywki po zaliczeniu głównego wątku fabularnego. Zdecyduj się na załadowanie automatycznego sejwa z momentu rozpoczęcia epilogu lub z momentu dotarcia do obozowiska niedaleko Neuhof (powyższy obrazek). Możesz wtedy zignorować spotkania z margrabią lub z Ptaszkiem i kontynuować eksplorację świata. Pozwoli ci to nadal rozwijać bohatera i zajmować się zaliczaniem pominiętych opcjonalnych questów.