Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Z deszczu pod rynnę | Zadania główne w Kingdom Come Kingdom Come poradnik, solucja

Z deszczu pod rynnę to tytuł jednego z questów głównego głównego wątku fabularnego gry Kingdom Come: Deliverance. Zadanie to jest bardzo krótkie i zakłada próbę odbicia zamku w Talmberku. Henryk będzie musiał przebić do mechanizmu odpowiedzialnego za podniesienie kraty i przeszkadzać będą mu w tym wrodzy wojownicy.

Quest rozpocznie się od nowej, znacznie mniejszej bitwy - Z deszczu pod rynnę | Zadania główne w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Quest rozpocznie się od nowej, znacznie mniejszej bitwy. Podobnie jak wcześniej możesz pomagać sojusznikom i łatwo pozbywać się tych przeciwników, którzy zajęci są ich atakowaniem. Nie jest to wymagane na potrzeby zaliczania questu i warto przy okazji przypomnieć, że zabijanie innych osób pozbawi Cię szans na odblokowanie osiągnięcia Pełen łaski.

1 - Z deszczu pod rynnę | Zadania główne w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry
Musisz przebić się do małej wieży zlokalizowanej nad zamkniętą bramą prowadzącą do Talmberku - pokazuje ją obrazek 1 - Z deszczu pod rynnę | Zadania główne w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Musisz przebić się do małej wieży zlokalizowanej nad zamkniętą bramą prowadzącą do Talmberku - pokazuje ją obrazek 1. Musisz w rezultacie dotrzeć do zewnętrznych murów i kierować się w stronę wieży. Henrykowi w dotarciu do celu może przeszkodzić kilku pojedynczych wrogów. Atakuj ich, odciągaj w pobliże sojuszników lub uciekaj im.

Docelowo musisz zlokalizować pokazany na obrazku 2 mechanizm do podniesienia kraty. Użycie go załączy nowe cut-scenki i zakończy ten quest. Otrzymasz grosze i od razu rozpocznie się kolejna główna misja - Pod osłoną nocy.