Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pozostałe sekrety poradnik The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Grante - tego npc bardzo łatwo przeoczyć. Jeśli ukończysz zadanie "From the Ground Up" znajdziesz go w Tarrey Town, niedaleko wejścia do miasta. Możesz u niego kupować unikalne, wcześniej zdobyte przez ciebie przedmioty, które utraciłeś. Jeśli np.: rozbiłeś Hylian Shield, czy sprzedałeś swój pancerz, udaj się do niego, a za opłatą odzyskasz ekwipunek.

Spadające gwiazdy - wieczorami na niebie dostrzec możesz spadające gwiazdy. Jeśli pójdziesz za ich tropem i odnajdziesz je na ziemi, zdobędziesz cenny fragment, który możesz wykorzystać do ulepszania niektórych z pancerzy itp.

Cuccos - jeśli uderzysz w kury w Kakariko Village zaczną one znosić one jajko, które możesz m.in. wykorzystać do gotowania. Jeśli jednak zbyt wiele razy zaczniesz je okładać, gromada ptaków rzuci się na ciebie i będziesz zmuszony uciekać!

Dosiadanie dzikich zwierząt - w grze możliwe jest dosiadanie dzikich zwierząt, takich jak niedźwiedzie, czy sarny.

Odnawianie zardzewiałych broni - jeśli napotkasz Rock Octoroki, możesz dzięki nim odnowić zardzewiałe bronie i tarcze w grze. Potwór wciągnie przedmiot i wypluje zupełnie odświeżony egzemplarz.

Pływanie bez zbroi - jeśli będziesz pływał bez zbroi, Link będzie pływał szybciej (oczywiście lepszym rozwiązaniem jest Zora Armor).

Oswajanie psów - od czasu do czasu możesz napotkać na psy w grze. Jeśli nakarmisz ich trzy razy owocami/mięsem i poświęcisz chwilę czasu na zabawę z nimi, mogą zaprowadzić się do skrzyni ze skarbami.

Selfie - gdy masz aktywną runę kamery, naciśnij X i wybierz pozę jaką ma przybrać Link.

Lord of the Mountain - stworzenie znajdziesz na szczycie Satori Mountain, na południe od Ridgerland Tower. Znajdziesz tam majestatyczne zwierzę, w obszarze z gęstą poświatą. Jeśli zakradniesz się, możliwe będzie wskoczenie na grzbiet i jazda na zwierzęciu. Jest ono bardzo szybkie, jednak niestety nie możesz je zarejestrować w stajni.

The Horse Fairy - Jeśli udasz się do Malanya Spring, na południowy wschód od Highland Stable, napotkasz charakterystyczny kwiat, który wygląda jak Grat Fairy Fountain. Jeśli opłacisz wróżkę za 1000 rupees, okaże się potrafi ona wskrzeszać zmarłe konie. To bardzo przydatne, gdy straciłeś wierzchowce o maksymalnych współczynnikach.

Ruiny Koloseum - znajdziesz je na północ od Great Plateau. Wraz z postępami w historii i ciągłej walce z silnymi bestiami, napotkasz w ruinach wszystkie odmiany najsilniejszych wrogów w grze. W tym m.in. najsilniejsze srebrne odmiany przeciwników. W Koloseum możesz bardzo szybko zdobywać cenne uzbrojenie, które przyda ci się w twojej przygodzie.