Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak najszybciej zarabiać Rupees w The Legend of Zelda: Breath of the Wild? poradnik The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Rupees w nowej Zeldzie to waluta gry, którą szczególnie na początku bardzo trudno zdobyć. Przedstawiamy sposoby na znalezienie rupees w Breath of The Wild.

Rupees jest walutą obowiązującą w The Legend of Zelda: Breath of the Wild. W grze bardzo często będzie brakowało ci funduszy, które można wydawać na bardzo wiele rzeczy. Poniższy rozdział powie ci jak szybko zdobyć większą ilość Rupees.

Oto lokalizacja minigierki, tuż obok Hebra Tower. - Jak najszybciej zarabiać Rupees w The Legend of Zelda: Breath of the Wild? - The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry
Oto lokalizacja minigierki, tuż obok Hebra Tower.

Aby szybko zdobyć Rupees warto jak najszybciej udać się do lokacji Pondo Lodge, gdzie czeka na ciebie prosta minigierka, która pozwala szybko zarabiać spore ilości cennych klejnotów.

Na miejscu, podejdź do npc, Pondo i porozmawiaj z nim. Mężczyzna zaproponuje ci wziąć udział w grze zwanej Snowball Bowling za 20 Rupees. Jest to bardzo niska kwota wejściowa, która błyskawicznie zostanie zwielokrotniona. Po chwili przystąpisz do minigierki, która ma kilka prostych zasad:

Za zbicie kręgli w jednym rzucie zdobędziesz aż 300 Rupees! - Jak najszybciej zarabiać Rupees w The Legend of Zelda: Breath of the Wild? - The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry
Za zbicie kręgli w jednym rzucie zdobędziesz aż 300 Rupees!
  1. Masz dwa rzuty - możesz dwa razy unieść kulę i cisnąć ją zboczem w kierunku ustawionych tam celów,
  2. Jest kilka nagród - jeśli uda ci się zwalić wszystkie cele już w pierwszym rzucie, zdobędziesz tzw. strike, za który dostaniesz aż 300 Rupees! Jeśli uda ci się powalić wszystkie kręgle w dwóch rzutach, będzie to oznaczało tzw. spare, za co zostaniesz nagrodzony 100 Rupees. Jeśli natomiast po dwóch rzutach uda ci się przewrócić z 10 celów otrzymasz 50 Rupees.
Najlepiej stanąć za Pondo i wymierzyć kulą pod tym kątem, by łatwo zdobyć strikea. - Jak najszybciej zarabiać Rupees w The Legend of Zelda: Breath of the Wild? - The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry
Najlepiej stanąć za Pondo i wymierzyć kulą pod tym kątem, by łatwo zdobyć strike'a.

Jak łatwo zauważyć, najlepiej wyspecjalizować się w szybkich strike'ach, które błyskawicznie napełnią naszą sakwę cennymi klejnotami. Zwróć uwagę na powyższy obrazek, które dokładnie przedstawia jak korzystnie przymierzyć kulą i łatwo zbijać cele. Gdy nabierzesz wprawy, w bardzo szybkim tempie możesz zdobyć wielkie sumy klejnotów, które możesz spożytkować na szereg innych rzeczy w grze.