Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Divine Beast Vah Medoh w Zelda: Breath of the Wild poradnik The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Divine Beast Vah Medoh jest jednym z bossów zaliczanych do grupy Divine Beast, z jakim będziesz się mierzyć w The Legend of Zelda: Breath of the Wild. W poniższym rozdziale zawarty został porady, które pozwolą ci odnieść zwycięstwo w tym starciu.

Przed walką dostaniesz 20 wybuchowych strzał. - Divine Beast Vah Medoh w Zelda: Breath of the Wild - The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry
Przed walką dostaniesz 20 wybuchowych strzał.

Tym razem, czeka cię walka w przestworzach. Vah Medoh to gigantyczna maszyna w kształcie ptaka i aby się dostać do jej środka, najpierw musisz zniszczyć mechanizmy obronne. Przygotuj się do pojedynku ubierając się w pancerz zapewniający odporność na niską temperaturę, lub jedząc odpowiedni posiłek. Gdy będziesz gotowy, porozmawiaj z Tebą, by rozpocząć pojedynek.

Musisz zniszczyć cztery działka obronne, by wyłączyć pole siłowe. - Divine Beast Vah Medoh w Zelda: Breath of the Wild - The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry
Musisz zniszczyć cztery działka obronne, by wyłączyć pole siłowe.

Wzniesiecie się wysoko w powietrze, nad Vah Medoh. Twoim zadaniem jest używać paralotni i szybować, tak, by móc zniszczyć działa z pomocą wybuchowych strzał. W tym czasie, Teba będzie odwracał uwagę i skupiał ataki laserów na sobie. Zadanie jest nie jest zbyt trudne - unoś się paralotnią nad wybrane działko, a gdy znajdziesz się na nad nim, opuść się na odpowiednią wysokość i strzelaj strzałami. Po zniszczeniu czterech dział, będziesz mógł wejść na pokład maszyny.