Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Boss Windblight Ganon w Zelda: Breath of the Wild poradnik The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Jednym z bossów, z jakim przyjdzie ci walczyć w The Legend of Zelda: Breath of the Wild. jest Windblight Ganon. Bossa znajdziesz na szczycie Van Medoh i klasycznie, walka będzie składała się z dwóch faz, których opisy znajdziesz w poniższym rozdziale.

Faza pierwsza

Walka opiera się głównie na strzelaniu z łuku w bossa. - Boss Windblight Ganon w Zelda: Breath of the Wild - The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry
Walka opiera się głównie na strzelaniu z łuku w bossa.

Pierwsza faza walki jest dość prosta. Przeciwnik będzie unosił się nad ziemią, strzelał laserami ze swojego działa i przywoływał tornado. Staraj się cały czas biegać i trzymać bezpieczny dystans. Najrozsądniej jest postawić na walkę na daleki dystans - na arenie znajdziesz szyb, z którego możesz skorzystać, by wznieść się do góry paralotnią. Spowolnienie czasu umożliwi oddanie kilku celnych strzałów w bossa. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z wybuchających strzał, które zadają bardzo dużo obrażeń. Jeśli chcesz, możesz również odbić laser wroga z pomocą tarczy, tak jak w przypadku z Guardianami, choć wymaga to dobrego wyczucia czasu. Gdy odbierzesz wrogowi połowę życia, rozpocznie się faza druga.

Faza druga

W drugiej fazie, wróg przyzwie cztery latające obiekty, które dodatkowo będą cię atakować. - Boss Windblight Ganon w Zelda: Breath of the Wild - The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry
W drugiej fazie, wróg przyzwie cztery latające obiekty, które dodatkowo będą cię atakować.

Przeciwnik przyzwie cztery latające obiekty, które zaczną pomagać mu w walce. Dzięki temu, jego ataki ulegną lekkiej modyfikacji. Zamiast jednego tornada, boss przywoływać będzie kilka na raz, a ataki laserowe będą dodatkowo odbijać się od latających obiektów i będą trudniejsze do uniknięcia. Co jakiś czas, wróg będzie atakował również szarżował na ciebie z nieba, trzymaj więc bezpieczny dystans. Taktyka walki nie ulegnie jednak dużej zmianie - wciąż raź w bossa strzałami, celując w jego oko. Celne strzały ogłuszą przeciwnika, co zapewni czas na kilka dodatkowych ataków. Trzymaj się wyziewu pary, unoś się do góry i bądź celny ze swoim łukiem, a szybko pokonasz wroga.