Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak pokonać Waterblight Ganon w Zelda: Breath of the Wild? poradnik The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Waterblight Ganon jest bossem z jakim przyjdzie ci się zmierzyć w The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Walka z nim dzieli się na dwie fazy. Poniższy rozdział zawiera opis obu faz.

Faza pierwsza

Celuj w przeciwnika z łuku i staraj się skrócić dystans. - Jak pokonać Waterblight Ganon w Zelda: Breath of the Wild? - The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry
Celuj w przeciwnika z łuku i staraj się skrócić dystans.

Twoim priorytetem jest strzelanie w niebieski kryształ na środku głowy przeciwnika. Wróg jest dość powolny i warto również atakować go w bardziej bezpośredni sposób. Uważaj jednak na zamachy jego długiej włóczni. Dodatkowo, gdy będziesz tuż pod nim, wróg naładuje swoją broń i uderzy nią w ziemie, rażąc obszar dookoła. Gdy tylko zobaczysz, że unosi broń do góry, odbiegnij kawałek, by uniknąć obrażeń.

Co jakiś czas, boss będzie zamieniał się w niebieską kulę energii i przemieszczał się w inny punkt sali. Podążaj za nim i cały czas atakuj, a gdy odbierzesz mu połowę punktów życia, rozpocznie się druga faza walki.

Faza druga

Strzelaj w łuku w niebieski kryształ na głowie wroga, by go ogłuszyć. - Jak pokonać Waterblight Ganon w Zelda: Breath of the Wild? - The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry
Strzelaj w łuku w niebieski kryształ na głowie wroga, by go ogłuszyć.

Boss podniesie poziom wody w pomieszczeniu, co trochę uprzykrzy walkę. Na szczęście wciąż istnieją cztery platformy, z których możesz atakować wroga. Ponownie wyciągnij łuk i staraj się celować w niebieski kryształ na głowie wroga. Gdy Waterbligh Ganon zbliży się do ciebie, przepłyń do dalszej platformy i kontynuuj strzelanie we wroga.

Boss będzie przyzywał lodowe pociski i ciskał swoją bronią w ciebie, więc uważaj. Gdy oddasz kilka cennych strzałów, twój przeciwnik padnie ogłuszony - szybko przepłyń do jego platformy i atakuj go. Po chwili wróg wstanie, choć powinien już mieć bardzo mało życia. Powtórz taktykę, a po chwili wyjdziesz zwycięsko z pojedynku.