Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Divine Beast Vah Naboris w Zelda: Breath of the Wild poradnik The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Divine Beast Vah Naboris jest jednym z bossów z jakim przyjdzie ci stanąć do walki w The Legend of Zelda: Breath of the Wild. W poniższym rozdziale zawarty został dokładny opis walki.

Trzymaj się kółka i podążaj za Riju. - Divine Beast Vah Naboris w Zelda: Breath of the Wild - The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry
Trzymaj się kółka i podążaj za Riju.

Aby móc wejść do środka kolejnego dungeona, musisz najpierw zatrzymać gigantyczny konstrukt o kształcie wielbłąda. Na pustyni spotkasz Riju, która podaruje ci 20 bomb arrows i poprosi o asystę w walce z Vah Naboris. Gdy się zgodzisz, Link wejdzie do specjalnie przygotowanej "karawany", którą przewodzi istota o wyglądzie morsa. Twoim zadaniem jest trzymać się blisko Riju - musisz trzymać się wyznaczonego kółka, jeśli znajdziesz się poza nim, otrzymasz obrażenia.

Twoim zadaniem jest zniszczyć cztery kopyta u wroga. - Divine Beast Vah Naboris w Zelda: Breath of the Wild - The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry
Twoim zadaniem jest zniszczyć cztery kopyta u wroga.

Czeka cię krótka przejażdżka, w okolice Vah Naboris. W końcu dotrzesz na tyle blisko, by dostrzec konstrukt. Przeciwnik zauważy cię i zacznie atakować, unikaj ataków i w razie potrzeb używaj zrywów, by znaleźć się w bezpiecznym miejscu. Twoim zadaniem jest mierzyć z łuku i strzelać wybuchowymi strzałami w kopyta wroga. Musisz ostrzelać cztery z nich, by unieruchomić maszynę i umożliwić Linkowi wejście na jej pokład. Skracaj dystans i bądź celny, a szybko zneutralizujesz kolejną z Divine Beasts.