Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dark Beast Ganon w Zelda: Breath of the Wild poradnik The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Dark Beast Ganon jest finalnym bossem w The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Walka z nim możesz stoczyć po pokonaniu Calamity Ganon. Poniżej znajdziesz opis przejścia tego starcia.

Twoim zadaniem jest strzelać w złote runy na ciele wroga. - Dark Beast Ganon w Zelda: Breath of the Wild - The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry
Twoim zadaniem jest strzelać w złote runy na ciele wroga.

Po walce z Calamity Ganonem, zostaniesz teleportowany na zewnątrz. Wsiądź na konia, którego znajdziesz obok i wyposaż Linka w nową broń, Bow of Light. Łuk to jedyna broń, która jest w stanie zranić te wcielenie Ganona. Twoim zadaniem jest jeździć dookoła bestii i strzelać w świecące runy, na ciele bestii. Są one widoczne tylko wtedy, gdy księżniczka Zelda zacznie opierać się bestii, więc bądź czujny, by nie zmarnować okazji na strzał. Pierwsze kilka run znajdziesz po bokach przeciwnika, uważaj jednak, gdy będziesz okrążał wroga - boss strzela potężnym promieniem ze swojej paszczy, który potrafi błyskawicznie zabić Linka.

Na koniec walki użyj wiru powietrza i oddaj strzał w oko na grzbiecie wroga. - Dark Beast Ganon w Zelda: Breath of the Wild - The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry
Na koniec walki użyj wiru powietrza i oddaj strzał w oko na grzbiecie wroga.

Po zestrzeleniu run na bokach, kolejna z nich pojawi się na brzuchu wroga. Zbliż się i we właściwym momencie wypuść strzałę, by zadać kolejne obrażenia. Na koniec walki, Zelda poleci ci strzelić w rdzeń przeciwnika, który znajdziesz na jego grzbiecie. Jest to charakterystyczne oko, które wyłoni się, gdy wróg będzie atakował swoim laserem. Aby w nie trafić, musisz wzbić się w powietrzę, wykorzystując umiejętność tworzenia wirów powietrza. Gdy trafisz wroga, zostanie on definitywnie pokonany, a w krainie w końcu zapanuje pokój.

Gratulacje, po raz kolejny zostałeś bohaterem w Hyrule i ukończyłeś grę!