Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Zelda: Breath of the Wild - Minigry
Zelda: Breath of the Wild - Minigry
Shield Surfing
Flight Range
Snowball Bowling
Boom Bam Golf
Footrace
Bird-Man Research Study
Carry the Ice!
Sand-Seal Racing
Super Gut Check Challenge
Restoring the Blue Flame
The Test of Wood-Revisited
Deer Hunting
Gambling
Paraglider Course
Horseback Archery
Obstacle Course
Powiększ mapę

Mini-gry w The Legend of Zelda: Breath of the Wild poradnik The Legend of Zelda: Breath of the Wild

1Shield Surfing

2Flight Range

3Snowball Bowling

4Boom Bam Golf

5Footrace

6Bird-Man Research Study

7Carry the Ice!

8Sand-Seal Racing

9Super Gut Check Challenge

10Restoring the Blue Flame

11The Test of Wood-Revisited

12Deer Hunting

13Gambling

14Paraglider Course

15Horseback Archery

16Obstacle Course

W The Legend of Zelda: Breath of the Wild znajdziesz aż 16 różnych minigier, które urozmaicą grę i pozwolą zarobić trochę Rupees. Każda z nich znacząco się różni od innych i za wzięcie w nich udziału zdobędziesz cenne nagrody. Poniżej znajdziesz opis wszystkich mini-gier, wraz z ich opisem:

Shield-Surfing

Tą minigrę rozegrać możesz na szczycie Hebra Mountain znajdziesz chatkę, a w niej osobę, która zaproponuje ci zjeżdżanie na tarczy za 20 rupees. Jeśli uda ci się udać do mety w ciągu 1 minuty, odblokujesz bardziej zaawansowaną trasę. Ponownie czeka cię zjazd na tarczy, a jak zrobisz to w rekordowym czasie, zdobędziesz Royal Shield.

Flight Range

Gdy ukończysz Divine Beast Vah Medoh Dungeon, powróć do Teby i jego żony Saki. Czeka cię minigra ze strzelaniem w tarczę, podobna do tej, którą musiałeś przejść w głównym wątku fabularnym. Jeśli zestrzelisz 20 tarcz w wyznaczonym czasie, zdobędziesz Gold Rupee.

Snowball Bowling

Ta minigra została dokładnie opisana w rozdziale o szybkim zarabianiu rupees w grze. Polega na rzucaniu śnieżnymi kulami w śnieżne kręgle, a za ich zbicie zdobywa się rupees.

Boom Bam Golf

Minigra podobna do gry w golfa. Z pomocą runy Stasis, masz uderzać w kulę, aż wyląduje w dołku. Na miejscu znajdziesz młoty, które najlepiej wykorzystać do gry. Jeśli trafisz w 3 uderzenia, zdobędziesz Silver Rupee.

Footrace

Ta minigra to nic innego jak wyścig na szczyt wzgórza. Ścigasz się z Konba i tylko od ciebie zależy jaką drogą dotrzesz na metę. Wykorzystuj wszystkie swoje umiejętności szukaj skrótów, a łatwo zdobędziesz przewagę. Nagrodą jest Silver Rupee.

Bird-Man Research Study

Na szczycie wieży, możesz wziąć udział w kolejnej minigrze. Jej zasady są proste, musisz jak najdalej poszybować na paralotni, a jeśli przekroczysz 800m zdobędziesz silver rupees. Aby poradzić sobie w zadaniu, powinieneś mieć bardzo rozwiniętą wytrzymałość i dostęp do umiejętności Revali's Gale.

Carry the Ice!

Aby odblokować dostęp do tej minigry, musisz wcześniej ukończyć zadanie "The Perfect Drink" Na północ od Gerudo Town znajdziesz podziemną komnatę, gdzie możesz wziąć udział w grze. Za 50 rupees możesz wziąć udział w minigierce, która polega na przeniesieniu lodowej kostki przez ruiny. Musisz unikać potworów i piasku, a jeśli uda ci się przenieść kostkę w mniej niż 2 minuty, zdobędziesz Gold Rupee.

Sand-Scal Racing

Ta minigra jest dostępna, gdy ukończysz zadanie "The Undefeated Champ". Tym razem czeka cię wyścig, jeśli zgodzisz się zapłacić 100 rupees wpisowego. Twoim zadaniem jest przechodzić przez kolejne bramki i dostać się do mety w czasie krótszym niż 1:30, za co zostaniesz nagrodzony Gold Rupee.

Super Gut Check Challenge

W tę minigierkę możesz zagrać po ukończeniu zadania "Gut Check Challenge". Cena wejściowa wynosi 100 rupees, a samo zadanie polega na wspięciu się na szczyt góry. Dodatkowo, musisz zebrać 300 kryształów w trakcie wspinaczki. Zadanie jest dość trudne i warto wcześniej maksymalnie ulepszyć staminę/przygotować posiłki ją odnawiające. Za nagrodę zdobędziesz 300 rupees i Endura Shoom.

Restoring the Blue Flame

Aby odblokować dostęp do tej mini-gry musisz ukończyć misję "Robbie's Research". Twoim zadaniem jest zapalanie pochodni w czasie mniejszym niż 3 minuty. Zadanie jest proste i zdobędziesz za nie Purple Rupee. Następnie kobieta zwiększy poziom trudności na kolejno 1 minutę, a potem 30 sekund. Nagrodami za to będą Silver i Gold Rupee, choć zadanie będzie bardzo trudne. Musisz wykorzystać wierzchowca, jedzenie przyspieszające ruch.

The Test of Wood Revisited

Minigra zostanie odblokowana po zadaniu "Test of Wood". Twoim zadaniem jest przejść przez spory obszar lasu i zmieścić się w czasie 5 minut. Zadanie możesz sobie ułatwić, wykorzystując wiry powietrzne i przelatując nad niektórymi segmentami lokacji. Możesz tutaj zdobyć silver rupee. itp.

Deer Hunting

Minigra opiera się na polowaniu na sarny. Masz na to określony czas i każde upolowane zwierzę zwiększa końcową nagrodę w rupees. Ta minigierka jest trudna, wymaga wielu strzał i zdecydowanie nie jest lukratywną opcją.

Gambling

Do tej gry możesz przystąpić w północnowschodniej części Lurelin Village. Zadanie jest proste, za 100 rupees możesz obstawić jedną z trzech skrzyń. Jeśli zostanie wylosowana zdobędziesz 300 rupees. Minigra jest mocno nieopłacalna i oparta na elemencie szczęścia, więc nie jest warta świeczki.

Paraglider Course

Jeśli chcesz zagrać w tą minigrę, najpierw odblokuj Korgu Chideh Shrine. Na zewnątrz spotkasz Mimo, który zaproponuje udział w grze. Twoim zadaniem jest szybować w przestworzach i przelatywać przez kolejne pierścienie. Wymaga to bardzo rozwiniętej wytrzymałości, a gdy przelecisz przez 40 pierścieni, zdobędziesz Silver Rupee.

Horseback Archery

W tym przypadku twoim zadaniem jest zestrzelenie 20 balonów w czasie jednej minuty. Rzecz jasna, musisz dosiadać konia i być naprawdę celnym, by mieć szansę na nagrodę. Jeśli ci się uda, zdobędziesz knight's brindle i knight's saddle.

Obstacle Course

W tej mini-grze czeka cię jazda konna, pokonywanie kolejnych przeszkód i próba przełamania dwóch trudnych rekordów czasowych: 1:30 i 1:15. Jeśli ukończysz pierwszy z czasów, zdobędziesz extravagant bridle, a za drugi extravagant saddle. Zadanie jest trudne i będziesz musiał wykorzystać szybkiego i wytrzymałego wierzchowca, by zmieścić się w czasie.