Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Woodland Tower - Zadania poboczne - The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Woodland Tower - Zadania poboczne - The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Powiększ mapę

Woodland Tower Region zadania poboczne w Zelda: Breath of the Wild poradnik The Legend of Zelda: Breath of the Wild

W poniższym rozdziale znajdziesz pełną listę zadań pobocznych jakie są możliwe do wykonania na obszarze Woodland Tower Region w The Legend of Zelda: Breath of the Wild. W tym rozdziale zawarte zostały także porady związane z pomyślnym ich zaliczeniem

Zamontuj balon na beczce - Woodland Tower Region zadania poboczne w Zelda: Breath of the Wild - The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry
Zamontuj balon na beczce

Nazwa zadania

Opis zadania

The Korok Trials

Zadanie zleca Chio(1). Poprosi Cię o udział w Trzech próbach. Po ich zaliczeniu otrzymasz 3x Big Hearty Truffle.

A Freezing Rod

Zadanie zleca Kula(2). Poprosi cię o dostarczenie Ice Rod. W tym celu pokonaj Ice Wizzrobe. Stworzenie spotkasz pomiędzy Lanayru Tower i Foothill Stable. Po dostarczeniu broni otrzymasz Silver Rupee.

Legendary Rabbit Trial

Zadanie zleca Peeks(3). Musisz dostarczyć zdjęcie Blupee, czyli królikopodobnego, świecącego stworzenia. Znajdziesz je nocą w okolicy Ridgeland Tower na szczycie Satori Mountain. Miejsce poznasz po aurze, które je otacza.

Riddles of Hyrule

Zadanie odbywa się w lesie(4). Musisz rozwiązać 5 zagadek. Odpowiedzi udzielasz kładąc na liściu odpowiedni przedmiot: 1 - jabłko, 2 - Fortified Pumpkin, 3 - Sunschroom, 4 - voltfin trout (znajdziesz je w Totori Lake), 5 - Lynel hoof. W nagrodę otrzymasz diament.

Balloon Flight

Zadanie zleca Shamae(5). Spotkasz go w ciągu dnia w okolicy Woodland Stable. Musisz zamontować Octo Balloon na beczce, aby ta uniosła się w powietrze.

Leviathan Bones

Zadanie rozpoczyna się w Serenne Stable. Musisz zrobić zdjęcia trzem czaszkom Leviatana. Znajdują się one: 1- Great Fairy Fountain w Gerudo. 2 - Eldin, 3 - lodowa jaskinia w Hebra Tower Region.

A Gift from the Monks

Zadanie zaktywuje się po odwiedzeniu co najmniej 120 świątyń. Udaj się do Forgotten Temple, znajduje się ona w na północnej krawędzi Tanagar Canyon. Aby ominąć silnych strażników skorzystaj z Paraglidera. Zestaw zbroi "of the Wild" czeka u podnóża figurki.