Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Boss Master Kogha poradnik The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Master Kohga to ostatni przeciwnik w Yiga Clan Hideout. To postać gagowa i sama walka należy do najłatwiejszych w grze, jedyne co potrzebujesz, by pokonać przeciwnika to zestaw zwykłych strzał.

Strzelaj w wroga, gdy przyzwane przez niego obiekty znajdą się nad jego głową. - Boss Master Kogha - The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry
Strzelaj w wroga, gdy przyzwane przez niego obiekty znajdą się nad jego głową.

Na początku walki, wróg będzie przywoływał bomby nad swoją głową. Wystarczy, że trafisz w przeciwnika strzałą, a straci koncentrację i bomba spadnie mu na głowę. Spowoduje to jego ogłuszenie, podejdź do niego i zaatakuj go bronią. Po kilku powtórzeniach wróg postawi na nową taktykę - uniesie się na środek areny i przywoła dwie bomby na raz. Zaczną się one obracać nad jego głową, poczekaj, aż jedna z nich będzie tuż na nim i ponownie strzel w wroga.

Podnieś bombę magnezem i opuść na głowę wroga. - Boss Master Kogha - The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry
Podnieś bombę magnezem i opuść na głowę wroga.

Finalnie, wróg przyzwie jeszcze większą bombę, wystarczy jednak, że użyjesz runy magnezu, uniesiesz ją lekko nad jego głową, a następnie opuścisz w dół, a i tym razem go przechytrzysz. W końcu wróg zostanie pokonany.