Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Boss Master Kogha w Zelda: Breath of the Wild poradnik The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Master Kohga to ostatni przeciwnik w Yiga Clan Hideout. To postać gagowa i sama walka należy do najłatwiejszych w The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje niezbędne do pokonania bossa.

.

Strzelaj w wroga, gdy przyzwane przez niego obiekty znajdą się nad jego głową. - Boss Master Kogha w Zelda: Breath of the Wild - The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry
Strzelaj w wroga, gdy przyzwane przez niego obiekty znajdą się nad jego głową.

Jedyne co potrzebujesz, by pokonać przeciwnika to zestaw zwykłych strzał. Na początku walki, wróg będzie przywoływał bomby nad swoją głową. Wystarczy, że trafisz w przeciwnika strzałą, a straci koncentrację i bomba spadnie mu na głowę. Spowoduje to jego ogłuszenie, podejdź do niego i zaatakuj go bronią. Po kilku powtórzeniach wróg postawi na nową taktykę - uniesie się na środek areny i przywoła dwie bomby na raz. Zaczną się one obracać nad jego głową, poczekaj, aż jedna z nich będzie tuż na nim i ponownie strzel w wroga.

Podnieś bombę magnezem i opuść na głowę wroga. - Boss Master Kogha w Zelda: Breath of the Wild - The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik do gry
Podnieś bombę magnezem i opuść na głowę wroga.

Finalnie, wróg przyzwie jeszcze większą bombę, wystarczy jednak, że użyjesz runy magnezu, uniesiesz ją lekko nad jego głową, a następnie opuścisz w dół, a i tym razem go przechytrzysz. W końcu wróg zostanie pokonany.