Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 3 stycznia 2017, 10:08

autor: Góral

Sony ujawnia gry planowane na 2017 rok - Detroit: Become Human nie załapał się na listę

Firma Sony opublikowała dwuminutowy zwiastun prezentujący gry, które ukażą się jako konsolowe "ekskluzywy" na PlayStation 4 i PlayStation VR w bieżącym roku.

Firma Sony opublikowała widoczny poniżej zwiastun, przedstawiający ekskluzywne konsolowe hity przeznaczone na PlayStation 4 i PlayStation VR, które ukażą się w bieżącym roku. Pierwszym z wymienionych jest Gran Turismo Sport od studia Polyphony Digital, czyli kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier wyścigowych. Następną pozycją pokazaną na materiale wideo jest slasher Hellblade: Senua's Sacrifice, który pojawi się także na PC-tach. Jeszcze ciekawiej zapowiada się Horizon: Zero Dawn – sandbox z mechanicznymi dinozaurami od Guerrilla Games. Z innych interesujących produkcji warto wspomnieć chociażby o kolejnym slasherze w postaci Nier: Automata od mistrzów gatunku, czyli studia PlatinumGames czy też strzelance Farpoint, jawiącej się jako jedna z najlepszych gier zmierzających w kierunku PlayStation VR. Pozostałe tytuły wypisaliśmy nieco dalej.

Co ciekawe, do zwiastuna wkradły się także dwie gry, które nie ukażą się w tym roku – mowa o Detroit: Become Human i Dreams. Okazało się, że to zwykły błąd, co potwierdził prezes Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios – Shuhei Yoshida. Warto też wspomnieć, że na liście brakuje takich tytułów jak God of War, Days Gone i Spider-Man, więc chyba na nie poczekamy nieco dłużej.

Gry na PlayStation 4 i PlayStation VR planowane na 2017 rok:

Detroit: Become Human, choć obecne na zwiastunie, nie ukaże się w bieżącym roku. - Sony ujawnia gry planowane na 2017 rok - Detroit: Become Human nie załapał się na listę - wiadomość - 2017-01-03
Detroit: Become Human, choć obecne na zwiastunie, nie ukaże się w bieżącym roku.
Sony ujawnia gry planowane na 2017 rok - Detroit: Become Human nie załapał się na listę - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Na który z wymienionych ekskluzywnych tytułów na PS4 czekasz najbardziej?

39.3%

Horizon: Zero Dawn

22.3%

Uncharted: The Lost Legacy

10.4%

Persona 5

7.6%

Gran Turismo Sport

4.9%

NiOh

3.7%

Nier: Automata

2.9%

Hellblade: Senua's Sacrifice

1.4%

Gravity Rush 2

1.2%

Yakuza Zero

1.2%

WipEout: Omega Collection

1%

Knack 2

0.6%

New Everybody’s Golf

0.6%

Farpoint

0.4%

MLB: The Show

0.4%

Pyre

0.4%

World of Warrlors

0.4%

Nex Machina

0.4%

PaRappaThePrapper Remastered

0.4%

Starblood Arena

0.2%

Drawn to Death

0.2%

Matterfall