Dying Light: Poród (A Baby is Born)

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

26: Poród (A Baby is Born)

Sposób odblokowania: Spotkanie się z Macarym po usłyszeniu krzyków dobiegających z wnętrza budynku (punkt 19 na mapie).

Poziom trudności: niski

Nagroda: 5000 punktów doświadczenia

Do budynku wejdź przez interaktywny właz - 26 - Poród (A Baby is Born) | Poboczne zadania - Slumsy | Solucja Dying Light - Dying Light - poradnik do gry
Do budynku wejdź przez interaktywny właz

Znacznik tej misji pojawi się na automatycznie na mapie po tym jak podczas przemierzania miasteczka (punkt 19 na mapie) usłyszysz krzyki. Zbadaj oznaczony przez grę budynek, docierając na jeden z jego wyższych balkoników i otwierając właz. Przemieść się teraz na jedno z niższych pięter, odsuwając po drodze szafę celem odsłonięcia nowego włazu. Zapukaj do drzwi i porozmawiaj z Macarym. Mężczyzna poprosi Crane'a o dostarczenie 3 butelek alkoholu. Butelki możesz odnajdywać w świecie gry (głównie w lodówkach i szafkach w budynkach mieszkalnych), odbierać od kwatermistrzów lub nabywać od handlarzy. Po tym jak przynieszesz alkohol dwukrotnie jeszcze zostaniesz wysłany po kolejne zapasy. Oznacza to, że Macary'emu musisz przynieść w sumie 9 butelek alkoholu. Możesz już wejść do pomieszczenia i zbadaj co się naprawdę w nim działo. Nie zdobędziesz żadnych nagród za zaliczenie questu poza punktami doświadczenia , ale w pokoju tym znajduje się jeden z sekretów gry.

Dying Light

27 stycznia 2015

PC PlayStation Xbox Nintendo
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2016-07-12
00:48

FelixPoland Junior

Na karcie graficznej 540M pójdzie?

Komentarz: FelixPoland
2018-07-17
12:58

SebalMaxo Junior

Czy można prosić o aktualizację poradnika? Wiele nazw zadań w jego treści się nie zgadza się z aktualnym stanem.

Komentarz: SebalMaxo
2018-09-26
18:14

Akkarin1992 Junior

Widzę że i w 2018 roku dobre duszyczki odpowiadają :)
Mógłby mi ktoś zdradzić pewien sekret, przez który nie mogę przejść gry na 100%?
Otóż nie umiem znaleźć "Małego Domku" po przejściu kanałów i znaleźć figurki drugiej numer 45. Nie mam pojęcia gdzie szukać, bo w kanałach poza jednym mieszkaniem do którego można wejść ( w którym w sumie nie ma nic ciekawego), nie ma w ogóle innych miejsc do eksploracji...Pomógłby ktoś mnie naprowadzić, albo dać jakiś screen gdzie się figurka zombie znajduje?

Komentarz: Akkarin1992
2020-02-14
15:36

Sam B Junior

Czy to możliwe że wraz z nowymi aktualizacjami miejsca notatek zostały zmienione ?

Komentarz: Sam B
2020-08-27
11:39

SebalMaxo Junior

w poradniku brakuje zadania "Fontanna"

Komentarz: SebalMaxo
2021-05-06
12:13

WaifRem Junior

a jak zdobyć notatkę numer 15 bo nie mam jej na stole

Komentarz: WaifRem
2022-02-01
21:22

lolpolo2002 Junior

Witam kto wie co jest z grom bo respiom się sami biegacze i nie wiem co się dzieje proszę pomóście

Komentarz: lolpolo2002
2023-01-02
23:15

maciejb2 Junior

W zasadzie gra jest skopana. Im głębiej w las tym gorzej Np. Nie ma możliwości ucieczki z tkanką zombiaka. Musiałem włączyć trainera. Po kiego licha trzykrotnie "muszę" odwiedzać strefę kwarantanny, ta sama gonitwa i ten sam problem z towarem oraz zombiakami. Olałem tunel tak jak JÓZEK2. Mam sklep. Sala z towarem od prądem i nie mam poję jak go wyłączyć. Itd, itd.Powiadam gra jest niezwykła i dobrze przemyślana ale jak to zwykle bywa błędy w tworzeniu questów powodują rozdrażnienie a nie zadowolenie. Maciej

Komentarz: maciejb2
2023-01-19
12:56

Zapluty karzeł reakcji Junior

Przeciwnicy są kompletnie nie dopasowani do poziomu gracza, co sprawia, że to najbardziej spierdolona gra w jaką kiedykolwiek w życiu grałem. Części 2 na pewno nie kupię, bo szkoda hajsu na ten szajs.

Komentarz: Zapluty karzeł reakcji
2023-02-07
22:06

user348122823d Junior

mam pytanie. czy jeżeli jestem w sektorze 0, to czy mogę wrócić do slumsów? jestem ciekaw, wielu misji tam nie zrobiłem, a tak naprawdę dopiero przybyłem do sektora 0, szukam Jade

Komentarz: user348122823d

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl