Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2007, 12:12

autor: Major Doktor Upiorna

Zbuduj własną knajpkę z burgerami

Nie skłamię jeżeli napiszę, że gra polegająca na zakładaniu i prowadzeniu własnej restauracji przewinęła się chyba przez każdego miłośnika elektronicznej rozrywki. Przykładowo posiadacze konsol PlayStation Portable i Nintendo DS otrzymali Diner Dash, ci drudzy dostali także Cake Mania. Obecnie na horyzoncie pojawił się kolejny tytuł z tego gatunku o nazwie Burger Island.

Nie skłamię jeżeli napiszę, że gra polegająca na zakładaniu i prowadzeniu własnej restauracji przewinęła się chyba przez każdego miłośnika elektronicznej rozrywki. Przykładowo posiadacze konsol PlayStation Portable i Nintendo DS otrzymali Diner Dash, ci drudzy dostali także Cake Mania. Wymieniać można praktycznie w nieskończoność. Obecnie na horyzoncie pojawił się kolejny tytuł z tego gatunku o nazwie Burger Island, przygotowany z myślą o komputerach osobistych klasy PC.

Niniejsza produkcja pojawiła się w ofercie Sandlot Games i można ją nabyć za 20 USD (w przeliczeniu ok. 55 PLN). Developerzy zaproponowali możliwość poprowadzenia knajpki oferującej fast foody na jednej z pięciu egzotycznych lokacji. Rozpoczynając zabawę użytkownik musi podjąć się sześćdziesięciu wymagających wyzwań, w czasie których wykorzystuje trzydzieści przepisów na unikalne smakołyki.

Poniżej prezentujemy kilka przykładowych screenshotów:

Zbuduj własną knajpkę z burgerami - ilustracja #1
Zbuduj własną knajpkę z burgerami - ilustracja #2
Zbuduj własną knajpkę z burgerami - ilustracja #3