Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2007, 14:24

autor: Major Doktor Upiorna

Zapowiedziano grę No Horizons

No Horizons będzie nową grą typu MMO opartą na systemie strategii turowej, przygotowywaną przez australijskie studio ICNH Games. Niestety na tę chwilę developerzy udostępnili jedynie niewielką garść informacji na temat tworzonego tytułu i przekazali tylko kilka grafik, mających dać pierwsze spojrzenie na ich projekt.

No Horizons to nową grą typu MMO będąca strategią turową, przygotowywana przez australijskie studio ICNH Games. Niestety na tę chwilę developerzy udostępnili jedynie garść informacji na temat tworzonego tytułu i przekazali tylko kilka grafik, mających dać pierwsze spojrzenie na ich projekt.

Zapowiedziano grę No Horizons - ilustracja #1

Użytkownik powinien spodziewać się możliwości stworzenia i rozwijania własnej cywilizacji. Akcja zostanie zlokalizowana na rozległych i nieprzebytych terenach. Producenci zaimplementują spore zróżnicowanie trenu – trzeba będzie zmierzyć się nie tylko z gęstym lasem czy bezkresnymi równinami, ale także stanąć w obliczu gorącej pustyni i niezdobytych szczytów górskich.

Zapowiedziano grę No Horizons - ilustracja #2

Zadanie pojedynczego gracza bądź grupy użytkowników będzie polegało na dokładnej eksploracji tychże obszarów w celu jak najefektywniejszego wykorzystania ich do rozprzestrzeniania swojej potęgi. I tak chociażby, chcąc szybko przewozić swoje wyroby trzeba będzie dokładnie zapoznać się z system rzecznym. Ważne będzie także przygotowanie odpowiednich siedzib dla kobiet i dzieci w jaskiniach górskich na wypadek niespodziewanego zagrożenia.

Zapowiedziano grę No Horizons - ilustracja #3

Wspomniana firma planuje wypuszczenie swojego produktu jeszcze przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia. Jednak jej przedstawiciel od razu dodaje: „Podobnie jak w przypadku każdego produktu wysokiej jakości No Horizons nie otrzyma dokładnej daty premiery, dopóki nie będziemy całkowicie usatysfakcjonowani. Stanie się to, gdy przygotujemy najbardziej realistyczną, łatwą w obsłudze i atrakcyjną strategię turową.”

Zapowiedziano grę No Horizons - ilustracja #4