Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2009, 14:53

autor: vampire

X3: Terran Conflict - The Aldrin Missions w kwietniu

Z pewnością wiadomość ta ucieszy miłośników serii kosmicznych symulatorów - X, otóż twórcy cyklu, który tak bardzo spodobał się fanom gatunku, firma Egosoft, zapowiedziała, że jego ostatnia część, czyli X3: Terran Conflict juz niedługo doczeka się dodatku zatytułowanego The Aldrin Missions. Rozszerzenie to najprawdopodobniej trafi do amerykańskich sklepów 7 kwietnia.

Z pewnością wiadomość ta ucieszy miłośników serii kosmicznych symulatorów - X, otóż twórcy cyklu, który tak bardzo spodobał się fanom gatunku, firma Egosoft, zapowiedziała, że jego ostatnia część, czyli X3: Terran Conflict już niedługo doczeka się ulepszonej wersji zatytułowanej X3: Terran Conflict 2.0 – The Aldrin Missions. Wydanie to trafi do amerykańskich sklepów 7 kwietnia, niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy zawita w Europie. Będzie również dostępne do pobrania za pośrednictwem Steamu, twórcy nie wyjawili jednak, czy posiadacze Terran Conflict również będą musieli zapłacić za ściągnięcie gry ani jaka będzie jej cena.

The Aldrin Missions wprowadzi do X3 wiele nowych elementów, między innymi dodatkowe statki, stacje kosmiczne i oczywiście kolejny zestaw misji. Fabuła przedstawiać ma losy tytułowej terrańskiej kolonii Aldrin, która po latach izolacji postanawia zająć się kolonizacją innych planet.

Więcej na temat Terran Conflict dowiecie się z naszej recenzji, a w razie problemów z ukończeniem gry możecie skorzystać z naszego poradnika.