Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2007, 08:16

autor: Metatron

Wykryto błąd w trybie multiplayer C&C 3: Wojny o Tyberium

Na łamach serwisu Planet Command & Conquer znalazła się informacja o błędzie wykrytym w trybie multiplayer gry C&C3: Wojny o Tyberium. Dzięki niemu osoba będąca obserwatorem rozgrywki może przejąć kontrolę nad budową budynków w kierowanej przez gracza bazie.

Na łamach serwisu Planet Command & Conquer znalazła się informacja o błędzie wykrytym w trybie multiplayer gry C&C 3: Wojny o Tyberium. Dzięki niemu osoba będąca obserwatorem rozgrywki może przejąć kontrolę nad budową budynków w kierowanej przez gracza bazie.

Wykryto błąd w trybie multiplayer C&C 3: Wojny o Tyberium - ilustracja #1

Informacje o błędzie zostały przekazane przez użytkownika kryjącego się pod pseudonimem TheGunrun. Zauważył on, że w jego bazie powstało wiele niepotrzebnych elektrowni stawianych bez jego zgody w momencie, kiedy ekran rozgrywki wskazywał zupełnie inną pozycję. Biorąc pod uwagę fakt, że nie da się postawić budynku bez zaznaczenia dokładnego miejsca jego usytuowania, TheGunrun założył, że padł ofiarą błędu programu, który umożliwił przejęcie kontroli nad kolejką produkcyjną jego bazy. Na potwierdzenie swoich słów oszukany gracz zamieścił filmik z zapisem rozgrywki.

Niedługo później serwis Planet Command & Conquer uzyskał informację z Electronic Arts, w której potwierdzono istnienie problemu i zapewniono, że zostanie on wyeliminowany w przygotowywanej właśnie aktualizacji 1.05.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.