Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2011, 15:10

autor: Jiker

Wieści ze świata (Warhammer 40,000: Space Marine, The Neverhood, Dota 2) 5/07/11

W dzisiejszych "Wieściach ze świata" poświęcamy czas becie Uncharted 3, potencjalnej prezentacji gry Dota 2, a także planom wypuszczenia gry przygodowej The Neverhood na urządzenia mobilne.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przerywnikach w Warhammer 40,000: Space Marine, konwersji The Neverhood na platformy mobilne, a także drugiej fazie beta testów Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Zapraszamy do lektury.

Warhammer 40,000: Space Marine

Organizacja BBFC poddała klasyfikacji wiekowej grę akcji Warhammer 40,000: Space Marine (PC, X360, PS3). Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że w dziele studia Relic Entertainment zawartych zostanie ponad 100 minut przerywników filmowych. Europejska premiera produkcji odbędzie się 9 września. Zapoznajcie się z wymaganiami sprzętowymi edycji pecetowej.

DOTA 2

Serwis Eurogamer donosi, że firma Valve zaprezentuje na sierpniowym gamescomie grę Dota 2 – oficjalną kontynuację wyjątkowo popularnej modyfikacji Defense of the Ancients do Warcraft III. Sugeruje to wpis na oficjalnej stronie targów poświęcony amerykańskiemu producentowi. Czytamy w nim, że firma planuje pokaz bliżej nieokreślonej strategii. Dota 2 jest reprezentantką jednej z odmian gatunku, więc wydaje się idealnie wpisywać w tę kategorię.

The Neverhood

Oryginalni twórcy wyjątkowej przygodówki The Neverhood z 1996 roku, rozważają możliwość przekonwertowania swojej gry na urządzenia przenośne firmy Apple, a także smartfony działające na systemach Android oraz Windows Phone 7. Prace zostaną rozpoczęte w momencie, gdy byłym członkom zespołu The Neverhood Inc. uda się odzyskać wszelkie prawa do tytułu. Rozwój sytuacji możecie obserwować za pośrednictwem Twittera oraz Facebooka. Ewentualna premiera planowana jest na ten rok.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Wasteland Angel

Ghost of Moscow: Death to Spies

The King of Fighters XIII PS3

The King of Fighters XIII X360

Captain America: Super Soldier

Men of War: Condemned Heroes

Super Stardust Delta (PS Vita)

Dragon's Dogma

Dead Rising 2: Off The Record

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Gramy w Galaga Legions DX Gramy!

Deus Ex: Bunt Ludzkości - kulisy produkcji #1 (PL)

Rage - kulisy produkcji #1 - dziedzictwo id (PL)