Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2011, 15:40

autor: Sarge

Startują otwarte beta testy Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Od dzisiaj wszyscy gracze zarejestrowani w PlayStation Network mogą wziąć udział w w beta testach trybu multiplayer w grze Uncharted 3: Oszustwo Drake'a.

Dzisiaj startują otwarte beta testy trybu multiplayer w grze Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Oznacza to, że do zabawy będą mogli przyłączyć się wszyscy gracze zarejestrowani w PlayStation Network.

Jeśli z jakichś powodów nie wzięliście wcześniej udziału w przedsięwzięciu lub jesteście nowymi członkami społeczności PSN, teraz nadarza się okazja do sprawdzenia dzieła studia Naughty Dog w akcji. Nie wiadomo niestety, o której godzinie beta stanie się ogólnodostępna dla wszystkich – twórcy podają jedynie na swojej stronie internetowej, że nastąpi to dzisiaj.

Startują otwarte beta testy Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - ilustracja #1

Od kilku dni w betę grają posiadacze specjalnych kodów obecnych w nowych egzemplarzach inFamous 2, a także abonenci PlayStation Plus. Tak naprawdę mogli więc do niej odpowiednio wcześniej przystąpić wszyscy użytkownicy konsoli Sony sprzed awarii PSN. Takie osoby zostały bowiem nagrodzone bonusami programu Welcome Back, w skład których wchodził m.in. darmowy miesiąc PlayStation Plus.

Obecnie w ramach testów oferowane są dwie mapy (Airstrip oraz Chateau) i cztery tryby rozgrywki: Team Deathmatch, Free For All, Team Objective, a także Co-op Hunter. Od 9 lipca zamiast trzech ostatnich dostaniemy Three Team Deathmatch oraz Co-op Adventure. Z kolei arena Chateau zostanie wymieniona na lokację Yemen.

Zakończenie beta testów przewidziano na 13 lipca. Uncharted 3: Oszustwo Drake’a ukaże się w naszym kraju 1 listopada w pełnej polskiej wersji językowej tylko na PlayStation 3. Jej wydaniem w naszym kraju zajmie się firma Sony Computer Entertainment Polska.