Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2010, 12:33

autor: Jiker

Wieści ze świata (Warhammer 40,000: Space Marine, Kane & Lynch 2, MAG) 18/08/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do Kane & Lynch 2, programie lojalnościowym związanym z Warhammer 40,000: Space Marine, tablecie do Wii, kolejnej becie MAG, a także demie NHL 11. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do Kane & Lynch 2, programie lojalnościowym związanym z Warhammer 40,000: Space Marine, tablecie do Wii, kolejnej becie MAG, a także demie NHL 11. Zapraszamy do lektury.

Criminal Minds

W grudniu bieżącego roku do sprzedaży trafi przygodówka o tytule Criminal Minds, powstająca na bazie popularnego pewnych kręgach serialu Zabójcze Umysły. Produkcja, nad którą pracuje firma Legacy Interactive zostanie wydana na PC i Maca. Będzie dostępna w wersji cyfrowej m.in. z poziomu serwisu Legacy Games. Nieco więcej informacji na jej temat dostarczy pierwszy wpis „Z dziennika dewelopera”.

Wieści ze świata (Warhammer 40,000: Space Marine, Kane & Lynch 2, MAG) 18/08/10 - ilustracja #1

5th Cell

Przedstawiciele studia 5th Cell, które zasłynęło z opracowania marki Scribblenauts na Nintendo DS (część druga zadebiutuje w połowie października tego roku), poinformowali, że kolejne dzieło firmy zostanie wyprodukowane z wykorzystaniem silnika graficznego Source, autorstwa firmy Valve. Nie chcieli niestety zdradzić na jaką platformę trafi ich nowa gra. Plotkuje się, że może to być tytuł przeznaczony dla serwisu Xbox Live Arcade.

Kane & Lynch 2: Dog Days

Gra akcji Kane & Lynch 2: Dog Days (PC, X360, PS3) zadebiutowała na amerykańskim rynku (w Europie pojawi się w piątek, 20 sierpnia). W związku z tym faktem firmy Square Enix i IO Interactive postanowiły podzielić się ze światem informacjami na temat pierwszych trzech dodatków DLC do najnowszych przygód dwójki kryminalistów. Rozszerzenia o nazwach Multiplayer Mask Pack, Alliance Weapon Pack oraz Doggie Bag Pack będą rozbudowywać opcję rozgrywki wieloosobowej. Wśród dodatkowej zawartości znajdą się m.in. nowe rodzaje broni, a także lokacje, na obszarze których gracze będą uczestniczyć w sieciowych starciach. Pierwsze DLC zostanie udostępnione 31 sierpnia. Póki co nie znamy ceny dodatków, ani platform na których się ukażą (być może trafią na wszystkie trzy).

Warhammer 40,000: Space Marine

Firma THQ przedstawiła szczegóły programu lojalnościowego dedykowanego fanom gry akcji Warhammer 40,000: Space Marine (PC, X360, PS3), mającej zadebiutować w 2011 roku. Honor Guard, bo taką nosi nazwę, pozwoli graczom dołączyć do specjalnej grupy miłośników produkcji. Jej członkowie będą mogli liczyć na dodatkowe informacje dotyczące Space Marine, dostęp do specjalnych materiałów, a także możliwość zdobycia punktów za aktywność i udział w akcjach marketingowych. Punkty będzie można zamieniać na ekskluzywne dobra i gadżety związane z grą. Szczegóły dotyczące rejestracji w programie ujawnione zostaną jeszcze w trakcie targów gamescom (osoby, które dołączą do Honor Guard otrzymają darmowy dzwonek do komórki For the Emperor).

Tablet dla Wii

W okresie świątecznym do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych trafi uDraw GameTablet – tablet ze stosownym oprogramowaniem dedykowany Wii. Produkt firmy THQ trafi do sprzedaży w zestawie z programem, pozwalającym posiadaczom konsoli tworzyć (rysunki, grafiki itp.), a następnie eksportować je na kartę pamięci SD (w celu np. przeniesienia na peceta, a następnie opublikowania w Sieci). Jego wymiary to 9 na 7 cali. Nie zabraknie w nim miejsca na Wiimote’a, gdyż tablet będzie również wykorzystywany w charakterze kontrolera. W dniu jego premiery THQ planuje wydać dwie pozycje robiące z niego użytek – adaptację gry planszowej Pictionary oraz platformówkę 2,5D Dood's Big Adventure (gracz będzie w stanie zmieniać tatuaże głównego bohatera).

Wieści ze świata (Warhammer 40,000: Space Marine, Kane & Lynch 2, MAG) 18/08/10 - ilustracja #2

MAG

24 sierpnia studio Zipper Interactive uruchomi za sprawą PlayStation Network kolejne beta testy sieciowej strzelaniny MAG (wydanej na początku tego roku), do których rekrutuje właśnie uczestników. Chodzi tu oczywiście o przetestowanie sporej aktualizacji, w ramach której produkcja zostanie rozbudowana o funkcję Clan Deploy (pozwalającą liderom dokonywać wyboru trybu rozgrywki i członków klanu), nowe drzewko umiejętności (wraz z dodatkowymi zdolnościami do odblokowania), system pozwalający zdobywać i wydawać tzw. punkty kredytowe, a także opcję obsługi większej liczby slotów na postacie. Uczestnicy bety sprawdzą również tryb Escalation, który zostanie w przyszłości udostępniony w formie dodatku DLC. W jego ramach można będzie toczyć 96-osobowe boje pomiędzy trzema frakcjami jednocześnie.

NHL 11

Użytkownicy Xboksa 360 i PlayStation 3 mogą już pobrać demo gry NHL 11 autorstwa EA Sports, oferujące szansę przetestowania trybu Ultimate Team Hockey League, a także sprawdzenie swoich umiejętności w trzeciej tercji ostatniego meczu o Puchar Stanleya pomiędzy drużynami Chicago Blackhawks i Philadelphia Flyers (w rzeczywistości zwycięstwo odniosła pierwsza ekipa). Pełna wersja gry zadebiutuje w Europie 17 września.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Bulletstorm

Fable III

Dead Space 2

The Sims: Średniowiecze

Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1

Need For Speed: Hot Pursuit X360

Need For Speed: Hot Pursuit PS3

Dragon Age II

Medal of Honor

My Baby 3 & Friends

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

Joe Danger

DC Universe Online

Heavy Rain

Gran Turismo 5

SingStar Dance

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

CSI: Fatal Conspiracy

Elemental: War of Magic

Tony Hawk: SHRED - gamescom 2010

Super Scribblenauts - gamescom 2010

Patrician IV - gamescom 2010

Lord of Arcana - gamescom 2010

Gramy w Age of Conan: Narodziny Zabójcy Gramy!

Red Faction: Battlegrounds - gamescom 2010

Microsoft Flight - gamescom 2010

Worms Reloaded - opcje gry

Age of Empires Online - gamescom 2010

Might & Magic: Heroes VI - gamescom 2010

Crysis 2 - gameplay - wersja PL

FIFA 11 - gamescom 2010

EA Sports Active 2 - gamescom 2010

EA Sports MMA - gamescom 2010

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry