Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS3
Okładka SingStar Dance (PS3)

SingStar Dance PS3

SingStar Dance

SingStar Dance to gra z muzyczno-tanecznej serii produkowanej przez firmę Sony Computer Entertainment. Gracze mają okazję sprawdzić swoje umiejętności śpiewając popularne piosenki (karaoke), a także spróbować sił w układach tanecznych.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne | taneczne | PlayStation Move | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka SingStar Dance (PS3)

data premiery gry w wersji PS3:

5listopada2010

5listopada2010

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

SingStar Dance to gra muzyczno-taneczna z serii stworzonej przez firmę Sony, która dotychczas skupiała się tylko i wyłącznie na śpiewaniu (karaoke). Tym razem twórcy postanowili wzbogacić pomysł o element tańca.

W grze otrzymujemy standardowe elementy znane z poprzednich SingStarów, czyli mnóstwo najpopularniejszych piosenek w wersji karaoke. W odróżnieniu od dotychczasowych odsłon serii, gracze mogą spróbować swoich zdolności wokalnych za pomocą mikrofonu i dodatkowo tańczyć dzięki kontrolerowi PlayStation Move i kamerze PlayStation Eye. Urządzenia śledzą ruchy uczestników zabawy i przenoszą je na ekran.

Autorzy przygotowali kilka trybów rozgrywki, które pozwalają wspólnie bawić się maksymalnie czterem graczom. W większości z nich część zawodników śpiewa do mikrofonu, a reszta tańczy dzierżąc w dłoniach kontrolery Move. Dzięki temu do zabawy mogą dołączyć osoby, które wstydziły się swoich muzycznych zdolności.

Sam kontroler ruchowy Sony został zastosowany także do obsługi interfejsu gry – dzięki temu jest on jeszcze bardziej intuicyjny. Standardowa produkcja jest wspierana dużą ilością dodatkowych pakietów, na które składa się między innymi 2 tysiące piosenek dostępnych w tak zwanym SingStore. Na łamach sklepu pojawiają się dodatkowe utwory i tryby rozgrywki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer  

Ocena czytelników: 7,1 / 10 na podstawie 43 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.2 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Gry podobne do SingStar Dance

Klasyfikacja PEGI SingStar Dance

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe SingStar Dance

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
  • dodatkowo (PS3): PlayStation Move, PlayStation Eye
Wieści ze świata (King's Bounty, Singstar Dance, Global Agenda) 20/09/10
Wieści ze świata (King's Bounty, Singstar Dance, Global Agenda) 20/09/10

wiadomość20 września 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o rekordowej edycji targów Tokyo Game Show, ścieżce dźwiękowej do Singstar Dance, premierze King’s Bounty: Crossworlds, a także promocji cenowej na grę MMOFPS Global Agenda. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (SingStar, Red Orchestra 2, PlayStation 3) 14/06/10
Wieści ze świata (SingStar, Red Orchestra 2, PlayStation 3) 14/06/10

wiadomość14 czerwca 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o potencjalnej zapowiedzi SingStar Dance, nowych modelach PlayStation 3, uruchomieniu niezależnego studia twórców pierwszego BioShocka, a także kompozytorze ścieżki dźwiękowej do Red Orchestra 2. Zapraszamy do lektury.