Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka My Baby 3 & Friends (NDS)

My Baby 3 & Friends NDS

Sprawujemy troskliwą opiekę nad kilkuletnim dzieckiem, spędzając wolny czas na placach zabaw, wspólnie rozwiązując gry czy też wchodząc w interakcje z innymi maluchami.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka My Baby 3 & Friends (NDS)

producent: Nobilis Group

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

12października2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

My Baby 3 & Friends to trzecia odsłona popularnej serii, oferującej młodym użytkowniczkom konsoli Nintendo DS możliwość sprawowania troskliwej opieki nad dzieckiem. O ile w wydanych wcześniej tytułach zajmowaliśmy się niemowlęciem tuż po narodzinach (My Baby Boy / My Baby Girl) oraz pomagaliśmy naszej pociesze w stawianiu pierwszych kroków (My Baby First Steps), o tyle w opisywanej produkcji zabawa koncentruje się na zaznajamieniu kilkuletniego już dziecka z otaczającym go światem.

Lista oferowanych przez My Baby 3 & Friends zupełnie nowych atrakcji jest bardzo obszerna i obejmuje między innymi rozwiązywanie wraz z dzieckiem puzzli, wspólne poznawanie zasad działania zabawek, naukę pływania w specjalnie wyznaczonym basenie czy też spędzanie wolnego czasu na wirtualnym placu zabaw. Godne odnotowania jest to, że nasze dziecko po raz pierwszy w historii tej serii może wchodzić w interakcje z innymi maluchami, jak również ze szczeniętami.

W grze nie zabrakło znanych z dwóch poprzednich gier zadań, których regularnie wykonywanie jest obowiązkiem rodzica. Dziecko musimy więc między innymi co jakiś czas umyć czy nakarmić. Oprócz tego mamy pewien wpływ na kształtowanie jego rozwoju poprzez doskonalenie różnych umiejętności, których w całej grze jest około trzydziestu.

Producent gry bardzo duży nacisk położył na możliwość modyfikacji niemal wszystkich elementów produktu. Mamy przede wszystkim możliwość dokonania zmiany wyglądu dziecka z użyciem prostego w obsłudze edytora. Oprócz tego możemy modyfikować wystrój pomieszczenia, w którym przebywa nasza pociecha oraz nabywać nowe przedmioty. W tym drugim przypadku mowa jest w głównej mierze o elementach ubioru i różnorakich akcesoriach, których w całej grze jest około trzystu pięćdziesięciu.

Oprawa wizualna My Baby 3 & Friends nie zmieniła się zbytnio od czasu wydania drugiej części serii. Dziecko możemy obserwować w trzech wymiarach i z różnych ujęć kamery. Wszystkie najważniejsze czynności w dalszym ciągu wykonywane są z pomocą ekraniku dotykowego konsoli Nintendo DS.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do My Baby 3 & Friends

Klasyfikacja PEGI My Baby 3 & Friends

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.