Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeNDS
Okładka Imagine Babyz (NDS)

Imagine Babyz NDS

Jeden z produktów z serii Imagine. Wcielamy się w postać opiekunki. Oprócz zajmowania się dziećmi dbamy także o porządek w domu oraz nabywamy nowe przedmioty.

Symulacje | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Imagine Babyz (NDS)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

23października2007

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Babyz jest jednym z tytułów z oferowanej przez koncern UbiSoft serii Imagine. Cechą wspólną wszystkich produktów wchodzących w skład tego cyklu jest niski poziom skomplikowania rozgrywki. Gry te przygotowane zostały w głównej mierze z myślą o najmłodszych przedstawicielkach żeńskiej części naszego społeczeństwa. W opisywanej produkcji mamy okazję ku temu żeby wcielić się w postać opiekunki do dzieci. W ramach ciekawostki warto tu dodać, iż konsola Nintendo DS w przeszłości doczekała się już kilku innych, zbliżonych tematycznie gier. Mowa tu między innymi o Baby Pals od Crave Entertainment.

W trakcie zabawy sprawujemy troskliwą opiekę maksymalnie nad grupą sześciorga dzieci. Do naszych obowiązków należy przede wszystkim zaspokajanie ich podstawowych potrzeb. Musimy więc zadbać między innymi o przygotowanie odpowiedniego pożywienia. Równie ważną rolę odgrywa utrzymywanie wysokiej higieny, czy spędzanie wolnego czasu. W tym ostatnim przypadku decydujemy się na spacery czy zabawy w ogrodzie. Wszystkie te atrakcje wymagają wykonywania określonych czynności, także z użyciem ekraniku dotykowego konsoli.

Oprócz spędzania czasu z dziećmi musimy także dbać o porządek w domu, który został nam na czas wykonywania obowiązków opiekunki powierzony. Większość akcji ukazana tu została w formie prostych do zrozumienia mini-gier. W taki właśnie sposób zajmujemy się między innymi odkurzaniem podłóg, malowaniem ścian, czy pielęgnacją trawnika.

W nagrodę za kolejne osiągnięcia otrzymujemy nagrody pieniężne. Pozyskane fundusze możemy przeznaczyć między innymi na zakup nowych elementów ubioru dla dziecka, ciekawszych zabawek, czy przedmiotów, które polepszą ogólny wystrój wnętrza domu. Wiele z tych obiektów odblokowywanych jest sukcesywnie w miarę postępów w rozgrywce. Oprawa wizualna Imagine Babyz prezentuje stosunkowo wysoki poziom wykonania. Na ekranie obserwujemy ciekawie zaprojektowane postaci. Do nawigacji służą zaś czytelne ikony. Akcja równolegle toczy się na obu ekranikach konsoli DS.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Imagine Babyz

Klasyfikacja PEGI Imagine Babyz

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.