Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2016, 16:16

autor: Draug

Wieści ze świata (Resident Evil VII, Minecraft: Story Mode, StarCraft II: Legacy of the Void) 14/9/2016

Dziś piszemy o planach dot. „monetyzacji” gry Resident Evil VII: Biohazard (płatne DLC, brak mikropłatności), premierze ósmego epizodu Minecraft: Story Mode i o patchu 3.6.0 do StarCraft II: Legacy of the Void, który oferuje sporo nowości w trybie co-op. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Resident Evil VII: Biohazard bez mikropłatności, ale z DLC

Wczoraj do sieci wyciekła informacja o bonusach, na które mogą liczyć osoby składające zamówienia przedpremierowe na Resident Evil VII: Biohazard – obdarzenie tych graczy czterema paczkami survivalowymi z przydatnymi przedmiotami (por. obrazek poniżej) zrodziło obawy, że w grze znajdzie się jakaś forma mikropłatności. Firma Capcom postanowiła rozwiać wątpliwości i przesłała serwisowi VideoGamer.com oświadczenie, w którym stwierdza, że siódmy Resident Evil nie będzie oferował żadnych mikrotransakcji – za to można spodziewać się płatnych dodatków DLC do tego tytułu.

Wieści ze świata (Resident Evil VII, Minecraft: Story Mode, StarCraft II: Legacy of the Void) 14/9/2016 - ilustracja #1

Minecraft: Story Mode – premiera ósmego epizodu

Studio Telltale Games wypuściło ósmy odcinek przygodówki Minecraft: Story Mode, zatytułowany A Journey’s End? – ostatni spośród trzech epizodów, które miały uzupełnić pierwszy, pięcioczęściowy sezon. Nowy rozdział opowieści o Jesse’em i przyjaciołach jest już dostępny na pecetach, konsolach Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 (na dwóch ostatnich w Europie 16 września) oraz na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Na platformach stacjonarnych odcinki szósty, siódmy i ósmy można otrzymać, kupując Adventure Pass, ale poszczególne części przepustki są też dostępne oddzielnie.

StarCraft II: Legacy of the Void – patch 3.6.0 do trybu co-op

Blizzard Entertainment wypuścił kolejną aktualizację do gry StarCraft II: Legacy of the Void – oznaczoną numerem 3.6.0 – która przede wszystkim rozbudowuje tryb kooperacji. Doczekał się on niedostępnego wcześniej dowódcy (Alaraka) i mapy („Stetmann w oparach”), a także możliwości tworzenia własnych wyzwań z mutatorami oraz nowego systemu dobierania graczy do testów (map, zmian w wyważeniu rozgrywki etc.). Oprócz tego łatka wyposaża edytor map w parę świeżych funkcji, poprawia balans trybu co-op (głównie w odniesieniu do zdolności poszczególnych dowódców) i eliminuje dziesiątki błędów. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Wieści ze świata (Resident Evil VII, Minecraft: Story Mode, StarCraft II: Legacy of the Void) 14/9/2016 - ilustracja #3

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: