Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiXONEPCPS4
Okładka NASCAR Heat Evolution (XONE)

NASCAR Heat Evolution

Poświęcona zawodom serii NASCAR gra wyścigowa, za której powstanie odpowiadają twórcy poprzednich, wydawanych w latach 2000-2002 odsłon cyklu ze studia Monster Games. W grze NASCAR Heat Evolution możemy wziąć udział w najważniejszej imprezie tego typu: NASCAR Sprint Series.

Wyścigi | samochodowe | NASCAR

Okładka NASCAR Heat Evolution (XONE)

data premiery gry:

13wrz2016

PC PS4 XONE
Kolekcja gier
Obserwuj grę

NASCAR Heat Evolution to poświęcona zawodom serii NASCAR gra wyścigowa na PC, PS4 i XONE, stanowiąca restart popularnego cyklu symulatorów z początku XXI wieku. Za powstanie gry odpowiada studio Monster Games, czyli ten sam zespół, który ma na koncie NASCAR Heat z roku 2000 oraz konsolowe NASCAR Heat 2002 i NASCAR: Dirt to Daytona. Wydawcą jest zaś firma Dusenberry Martin Racing, założona przez byłego prezesa Hasbro Interactive – Toma Dusenberry'ego, i posiadająca wyłączną licencję na wykorzystanie wyścigów NASCAR w grach wideo.

Mechanika

W grze NASCAR Heat Evolution możemy wziąć udział w najważniejszej imprezie tego typu, jaką stanowi NASCAR Sprint Cup Series, i znajdziemy tu wszystkie dwadzieścia trzy trasy z sezonu 2016, wiernie odwzorowane na podstawie ich rzeczywistych odpowiedników. Firma Dusenberry Martin Racing nawiązała też współpracę z niektórymi sponsorami (np. z firmą Toyota), dzięki czemu w produkcji znaleźli się także sponsorowani przez nich zawodnicy, tacy jak Kyle Busch, Carl Edwards, Denny Hamlin, Matt Kenseth oraz Martin Truex Jr.

NASCAR Heat Evolution zaprojektowany został w taki sposób, aby zadowolić zarówno największych weteranów gier wyścigowych, jak i casualowych graczy. Ci pierwsi mogą cieszyć się realistycznym modelem jazdy, starającym się możliwie wiernie odtworzyć realia torowych zmagań. Dla osób nie przepadających za symulatorami przygotowano jednak możliwość skorzystania z bardziej zręcznościowych ustawień i ułatwień. Wśród nich na czoło wysuwa się dynamiczny poziom trudności, dostosowujący tempo rywalizacji oraz sztuczną inteligencję przeciwników do umiejętności gracza.

Tryby gry

W produkcji studia Monster Games znajdziemy kilka wariantów rozgrywki, włącznie z rozbudowanym trybem kariery oraz opcją pojedynczych wyścigów. Powraca klasyczny tryb wyzwań, w którym gracze mogą przeżyć ponownie (bądź napisać na nowo) najważniejsze momenty sezonu. Całkowitą nowość stanowi zaś tryb pościgów, w którym bierzemy udział w ostatnich dziesięciu wyścigach sezonu i próbujemy przegonić konkurencję w rywalizacji o puchar Sprint Cup.

Kwestie techniczne

Wydana na platformie PC, PS4 i XONE gra NASCAR Heat Evolution to pierwsza produkcja poświęcona wyścigom NASCAR, stworzona od podstaw z myślą o najnowszych pecetach oraz konsolach ósmej generacji. Możliwości wspomnianych platform w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem twórców ze studia Monster Games zapewniają wysoką jakość oprawy audiowizualnej oraz niezwykle realistyczne wrażenia z rozgrywki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Gry podobne do NASCAR Heat Evolution

Wymagania wiekowe NASCAR Heat Evolution

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe NASCAR Heat Evolution

PC Windows

PC Windows

 • Minimalne:
 • Intel Core i3 530 2.93 GHz/AMD FX 4100 3.6 GHz
 • 4 GB
 • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 5870 lub lepsza
 • 10 GB
 • Windows 7/8/10 64-bit
 • Rekomendowane:
 • Intel Core i5 4690 3.9 GHz/AMD FX 8320 3.5 GHz
 • 8 GB
 • karta grafiki 4 GB GeForce GTX 980/Radeon R9 Fury lub lepsza
 • 10 GB
 • Windows 7/8/10 64-bit
Nadjeżdża NASCAR Heat Evolution
Nadjeżdża NASCAR Heat Evolution

wiadomość21 maja 2016

Zapowiedziano NASCAR Heat Evolution, czyli grę wyścigową stanowiącą kontynuację popularnej serii sprzed kilkunastu lat. Za produkcję odpowiadają autorzy poprzednich odsłon, czyli ludzie ze studia Monster Games.

PC
PS4
XONE