Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 marca 2022, 17:25

Resident Evil 2, 3 i 7 doczekają się darmowych ulepszeń na PS5 i Xbox Series X/S

Resident Evil 2, 3 i 7 doczekają się usprawnionych wersji na PC, PS5 i Xboksa Series X|S. Posiadacze oryginalnych tytułów otrzymają ulepszenia za darmo.

Firma Capcom ogłosiła, że Resident Evil 2, 3 i VII trafią w ulepszonej wersji na konsole obecnej generacji – PS5 i Xboksa Series X|S. Dokładna data premiery nie jest znana. Wiadomo jednak, że każdy, kto już posiada te produkcje na PS4 lub Xboksie One, otrzyma usprawnioną edycję całkowicie za darmo.

W chwili, gdy poprawki te ukażą się na konsolach, zawitają one również na PC. W przypadku tej platformy posiadacze oryginalnych tytułów również będą mogli bezpłatnie je ulepszyć.

Na ten moment nie wiadomo zbyt wiele na temat ulepszeń. Potwierdzono tylko, że obejmą one warstwę graficzną. Przykładowe screeny prezentujące poprawione wersje produkcji możecie zobaczyć poniżej.

  1. Capcom – oficjalna strona

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej