Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2018, 12:05

autor: Serek

BlizzCon 2018 - Zeratul nowym dowódcą do trybu współpracy w StarCraft 2

Podczas imprezy BlizzCon firma Blizzard Entertainment zaprezentowała kolejnego dowódcę do trybu współpracy w grze StarCraft 2. Owa postać to Zeratul, a gracze będą mogli przetestować bohatera wraz z pojawieniem się najnowszej aktualizacji.

Poświęcicie życie za Aiur? - BlizzCon 2018 - Zeratul nowym dowódcą do trybu współpracy w StarCraft 2 - wiadomość - 2018-11-04
Poświęcicie życie za Aiur?

Podczas trwającej właśnie imprezy BlizzCon 2018 firma Blizzard Entertainment zdecydowała się ujawnić kolejnego dowódcę dostępnego w trybie współpracy w grze StarCraft II. Nową grywalną postacią będzie Zeratul. Wieloletnim fanom serii nie trzeba tego jegomościa przedstawiać, bowiem wielokrotnie pojawiał się on w tym uniwersum. Bohater trafi do gry wraz z aktualizacją o numerze 4.7.0. Gracze mogą zakupić samego dowódcę lub cały zestaw mistrzowski, zawierający komentatora oraz stymulator do trybu współpracy.

Granie Zeratulem ma opierać się głównie na wykorzystaniu jego zdolności nazywanej Prorocza Wizja, dzięki której zobaczymy rozsiane po mapie fragmenty artefaktu Xel’naga. Każdy element może wzmocnić dowódcę w inny sposób (ulepszenie pancerza, broni czy jednostek). Zeratul ma wyróżniać się wśród dowódców jedną szczególną cechą - jego górny pasek będzie w pełni konfigurowalny. Umożliwi to dopasowanie umiejętności do preferowanego stylu gry.

StarCraft II jest trylogią, której ostatnią częścią jest wydane w 2015 roku Legacy of the Void, poświęcone rasie Protosów. Cała seria obchodzi w tym roku dwudziestolecie istnienia.

  1. Oficjalna strona internetowa gry StarCraft II